Kategorie Vyznání lásky

Článek
Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno
Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno Máte vztah na dálku, nebo váš partner musel nečekaně odjet na pracovní cestu? Nic příjemného, zvlášť pokud vám hrozí, že zůstanete na Valentýna sama. I když vás s partnerem dělí stovky až tisíce kilometrů, přesto si můžete svátek všech zamilovaných vzájemně užít. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým se vám hned spraví nálada!
Článek
Manžel vyznal veřejně lásku své boubelaté ženě: Krásné jsou podle něj všechny tvary i velikosti ženského těla
Manžel vyznal veřejně lásku své boubelaté ženě: Krásné jsou podle něj všechny tvary i velikosti ženského těla „Krása přichází v různých tvarech a velikostech.“ Tímto facebookovým postem vyjádřil Američan Robie Tripp poklonu své milované ženě, která se pyšní oblejšími křivkami. K postu připojil společné foto, kterak se spoře odění procházejí po pláži. Že Robieho post chytil za srdce i ostatní, dokazuje fakt, že jej dosud sdílelo přes 200 tisíc lidí.
Článek
Pokud váš milovaný dělá těchto 8 věcí - Nenechte ho nikdy odejít!
Pokud váš milovaný dělá těchto 8 věcí - Nenechte ho nikdy odejít! Pokud vás muž opravdu miluje, poznáte to nejméně ze sedmi projevů jeho chování, když už je tedy dost chlap na to, aby se vyjádřil. Nebaví vás ale čekat, až se vaše láska, do které jste zamilovaná, vyjádří? Nezoufejte! Možná, že vám to dává najevo, avšak vy jeho signály jen chybně čtete.
Článek
Originální žádost o ruku, nebo špatný vtip?
Originální žádost o ruku, nebo špatný vtip? Třicetiletý Rus Alexej Bykov z Omsku se rozhodl pro opravdu originální a zároveň morbidní žádost o ruku. Své partnerce Irině Kolokovové nenavrhnul sňatek během večeře při svíčkách nebo pod Eifellovou věží. Zinscenoval totiž…