Monika Bagárová vyznala svému novému příteli lásku: Potkala jsem anděla, napsala

Monika Bagárová vyznala svému novému příteli lásku: Potkala jsem anděla, napsala Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová má nového přítele a znovu konečně září štěstím. Své nové lásce, kterou je podnikatel z Karlových Varů Leonard Lekaj, poprvé veřejně vyznala lásku na Instagramu. Napsala o něm mimo jiné, že potkala anděla.

“Potkala jsem Anděla. Krásný srdce, krásnou duši plnou lásky, pokory a laskavosti. Přeji ti to nejkrásnější k tvým dnešním narozeninám, ať tě úsměv a radost doprovází celej život. Na zdraví a lásku nemůžu zapomenout, protože to je v životě nejdůležitější. Miluju Tě,” vyznala se otevřeně Monika Bagárová svému novému příteli na Instagramu.

Kromě upřímného vyznání zpěvačka sdílela fotku, na které se se svým partnerem drží za ruku. V pozadí se přitom nachází rozsvícený vánoční stromeček. Z celé fotky sálá klid, pohoda a romantická atmosféra.

Kdo je novým přítelem Moniky Bagárové? 31letý sympatický podnikatel Leonard Lekaj, který je původem z Albánie a který nyní žije v Karlových Varech. Podle Tn.cz Moniku Bagárovou a Leonarda spojuje silná víra v Boha a mají rovněž podobné životní hodnoty. Navzájem se přitom podporují jak v osobní, tak v pracovní rovině. 

Zdroj: Shutterstock Monika Bagárová je po rozchodu se Makmuhdem Muradovem, který je otcem její dcerky Ruminky, opět konečně šťastná. Že našla novou lásku, jí ze srdce přejí nejen její nejbližší, ale také fanoušci.

“Buďte šťastní a láska ať vzkvétá.”, “Anděl potkal anděla a tak by to mělo v životě být. Z celého srdce přeji, Moni.”, “Krásný, kéž je to ten pravý s velkým P v dobrém i ve zlém.” Vzkázali na Instagramu Monice Bagárové její sledující, kteří jí přejí, aby jí to v partnerském vztahu tentokrát opravdu vyšlo.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika, Tn.nova.cz
Autor:
Publikováno: 22. 12. 2022 08:56 Nahlásit obsah