Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno

Vztah na dálku nebo partner na pracovní cestě: I tak si užijte Valentýna naplno Zdroj: Shutterstock.com

Máte vztah na dálku, nebo váš partner musel nečekaně odjet na pracovní cestu? Nic příjemného, zvlášť pokud vám hrozí, že zůstanete na Valentýna sama. I když vás s partnerem dělí stovky až tisíce kilometrů, přesto si můžete svátek všech zamilovaných vzájemně užít. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým se vám hned spraví nálada!

Valentýn na dálku: Užijte si jej za každých okolností

Když máte vztah na dálku, nebo vám partner zrovna odjede na pracovní cestu, nemusí být pro vás valentýnské oslavy nic příjemného. Naštěstí existuje spousta romantických způsobů, jak si můžete tento svátek všech zamilovaných vzájemně užít, a to na místo toho, aby na vás zbytečně padaly depky.

I když víte, že se se svým partnerem na svatého Valentýna fyzicky neuvidíte, tento svátek byste neměla podceňovat. Jde totiž o velmi efektivní způsob, kterým můžete váš vztah posilnit a zajistit mu lepší budoucnost. A navíc se utvrdíte v tom, že jste stále milována. Svátek svatého Valentýna si tak s partnerem zkuste užít následujícími romantickými i vtipnými způsoby.

Zdroj: Shutterstock.com

Zamilovaný balíček plný překvapení

Pošlete si s partnerem navzájem romantický balíček obsahující různá překvapení. Zabalte do něj třeba partnerovu oblíbenou čokoládu, vlastnoručně napsané romantické básničky, milostný dopis, flash disk z vašim oblíbeným playlistem nebo cokoliv dalšího, co na jeho tváři vykouzlí úsměv.

Romantická večeře přes Skype

I když vás s partnerem dělí stovky až tisíce kilometrů, proč byste si nemohli na svatého Valentýna společně vychutnat romantickou večeři? Sedněte si k počítači, připojte se ke Skypu a jednoduše si užívejte kouzlo okamžiku!

Tip: K valentýnské večeři si zkuste dát s partnerem naprosto stejné jídlo.

Pošlete květiny nebo objednejte oblíbené jídlo

Objednejte svému partnerovi v místě jeho pobytu jeho oblíbené jídlo a nechte mu jej poslat. Je to gesto, které říká, že vám na partnerovi velmi záleží. Ženy naopak v tomto případě nepohrdnou kyticí růží se zamilovaným vzkazem.

Zdroj: Shutterstock.com

Pošlete partnerovi polibek

Namalujte si ústa výraznou rtěnkou, rty obtiskněte na papír, ten vložte do obálky a pošlete svému partnerovi poštou. Jde o jedno z dalších vyznání lásky, které může vašeho partnera velmi potěšit.

Tip: Papír, na který jste obtiskla rty, můžete také jemně postříkat svým oblíbeným parfémem. Je to způsob, který vás bude vašemu partnerovi ještě víc připomínat.

Překvapte ho

Není nic romantičtějšího, než když svého partnera 14. února překvapíte osobně. Než si za ním naplánujete cestu, dopředu se do nejmenších detailů ujistěte, jaký bude mít na svatého Valentýna celodenní program. Ať jej případně nezastihnete třeba v plném nasazení v kanceláři, kde bude až po uši zavalen prací.

Autor:
Publikováno: 6. 2. 2019 11:49 Nahlásit obsah
Loading...