Horoskop na 32. týden (12.8. 2019 - 18.8. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě tenhle týden čeká? Můžeš se těšit na nové příležitosti nebo se budeš akorát plácat ve starých záležitostech? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dlouho jsi nechávala volný průběh určitým věcem, ale nevedlo to k ničemu. Je načase vzít věci do vlastních rukou. Každý je strůjcem svého štěstí, tak se o to své postarej.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Už nějaký čas okukuješ svůj nejnovější objev, ale pořád se ti nedaří se s ním dát do řeči. Přestaň se bát, seber všechnu svou odvahu a konečně s ním prohoď pár slov. Tento risk se ti vyplatí opravdu o moc víc, než by sis jen troufla doufat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Doma nebude zrovna přátelská nálada. I ta nejmenší prkotina se může obrátit v pěknou hádku, kdy budou létat vzduchem nejen nadávky, ale také talíře. Jakmile se v takové situaci ocitneš, raději vykliď bitevní pole a nechej svého milého vychladnout.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Dovolené ses konečně dočkala a jsi dokonale odpočatá a plná elánu vrhnout se zpět do práce. Půjde ti to pěkně od ruky a především rychle, takže budeš moct nabídnout pomocnou ruku i kolegům. Budeš tím pádem velmi oblíbená v kolektivu a celá budeš jen zářit. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Vetšina tvých kamarádu už plánuje budoucnost. Zásnuby, svatby, staví domy a očekávají děti. Tebe to bohužel tlačí do situace, která ti není zrovna příjemná.  I když jste s partnerem do tohoto bodu nedospěli, máš pocit, že se to od vás očekává, ať je to tak správně. Hoď za hlavu ostatní a pečuj o váš vztah v té fázi, ve které je a netlač vás oba do něčeho, co ani jeden nechcete. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Práce máš už plné zuby a nedočkavě očekáváš zasloužené volno. V kanceláři se budeš ploužit doslova jako tělo bez duše, bez jakékoliv energie a sotva to tam přetrpíš. Ale tvoje dovolená je už opravdu za rohem. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už dlouhou dobu máš pocit, že potřebuješ nějakou změnu, rozptýlení v každodenním stereotypu, který tě ubíjí. Přestaň tedy váhat a zvažovat pro a proti. Ať už to bude změna vzhledu nebo celého životního stylu, jedině ti to prospěje.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Náhodou se dozvíš klepy, které se o tobě a jednom tvém známém povídají. Ty se nad tím sice od srdce zasměješ, ale tvůj partner by na to mohl mít jiný názor. Raději ho na to připrav, než někam vyrazíte, nebo by ses mohla dočkat žárlivé scény.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Skřípeš zuby, místo toho, aby sis užívala sluníčka někde na dovolené, trčíš zase v kanceláři. Nedá se nic dělat, musíš to prostě přetrpět. Mysli na to, že za několik dní tě to zasloužené volno přeci jen čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Léto si užíváš přesně jak se sluší a patří. Jedna akce střídá druhou a ty se nezastavíš ani na chviličku. Cítíš se skvěle, jsi odpočinutá a zážitků máš hromadu na několik let dopředu. Jen tvá peněženka strádá, dej pozor, aby ses nedostala do potíží dřív, než léto skončí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Potřebovala jsi nějaký čas, aby sis opravdu odpočinula, a to se i povedlo. Ale teď je načase produkovat zas nějakou aktivitu. Najdi si nějakou zábavu, při které budeš moct vypnout mozek, ale taky zapojit svaly. Uvidíš, že ti to prospěje mnohem víc než válení u televize.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Užíváš si zaslouženou dovolenou. Rodina ti sice dává pořádně zabrat, ale konečně si najdeš i nějaký čas sama pro sebe. Nehoň se za zbytečnostmi a opravdu si pořádně odpočiň. Než se naděješ, budeš muset zpátky do práce.

Autor:
Publikováno: 12. 8. 2019 10:00 Nahlásit obsah