Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách

Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách Zdroj: Instagram.com @andreaveresovaofficial

V případě modelky Andrey Verešové a jejího manžela Daniela Volopicha rozhodně nezáleží na tom, zda je svatého Valentýna. Tento hvězdný manželský pár si vyjadřuje lásku všech 365 dnů v roce. O této skutečnosti svědčí zamilovaný příspěvek, který Andrea Verešová sdílela na Instagramu. Kde jej pořídila? Až v daleké Dubaji!

Instagramový příspěvek Andrey Verešová působí jako dokonalá reklama na štěstí a lásku. Slovenská modelka totiž zveřejnila fotku se svým manželem, českým podnikatelem Danielem Volopichem, se kterým se objímá uprostřed Dubaje.

“Když ti řeknu, že tě miluju, neříkám to pouze ze zvyku, ale připomínám ti, že Ty jsi můj život,” vyjádřila se na Instagramu ze svých citů ke svému manželovi Andrea Verešová. Daniel Volopich tvoří s Andreou Verešovou manželský pár už 14 let. Zdá se, že jejich láska stále vzkvétá a jsou po svém boku velmi spokojení.

Manželé Verešovi tráví momentálně dovolenou v Dubaji. Do Spojených arabských emirátů vyrazili společně s dětmi. O tom, jak se mají a jak si dovolenou užívají, Andrea Verešová pravidelně informuje na svém Instagramu.

Aktuální počasí ve Spojených arabských emirátech je jako dělané na plavky. A tak se není čemu divit, že modelka Andrea Verešová, jejíž dokonalé tělo s ženskými křivkami patří k nejkrásnějším v Česku i na Slovensku, permanentně zásobuje svůj Instagram žhavými fotkami. Je vidět, že je Andrea v perfektní formě a stále jí to neuvěřitelně sluší.

Autor:
Publikováno: 16. 2. 2021 12:00 Nahlásit obsah