Kategorie Dubaj

Článek
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit
Nela Slováková řádila na své narozeninové party v Dubaji. Podle mnohých ale zvolila velmi nevhodný outfit Podnikatelka a influencerka Nela Slováková pojala oslavu svých 33. narozenin jako jednu velkou party. Spolu se svými kamarádkami odletěla na pár dnů slavit do Dubaje, kde se dle instagramových příspěvků pořádně rozparádily. Nela přitom slavila oblečená pouze v titěrných bikinách, ve kterých vyrazila i do klubu, což jí někteří sledující nedarovali.
Článek
Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky
Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky Modelka Andrea Verešová opět provokovala na Instagramu. Zveřejnila fotku v titěrných plavkách, kterou pořídila během dovolené v Dubaji. 42letá kráska se rozhodně nemá za co stydět a je si toho plně vědoma. Její dokonalé tělo by jí mohly závidět i o dvě dekády mladší dívky a ženy.
Článek
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji
Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou opět spolu. I s dcerou Ruminkou si užívají v Dubaji Zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov si opět vychutnávají opravdové rodinné štěstí. Se svou dcerkou Ruminkou společně vyrazili na dovolenou do Dubaje, kde čerpají pozitivní energii ze sluníčka a mořských vln.
Článek
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?
Článek
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách V případě modelky Andrey Verešové a jejího manžela Daniela Volopicha rozhodně nezáleží na tom, zda je svatého Valentýna. Tento hvězdný manželský pár si vyjadřuje lásku všech 365 dnů v roce. O této skutečnosti svědčí zamilovaný příspěvek, který Andrea Verešová sdílela na Instagramu. Kde jej pořídila? Až v daleké Dubaji!