Pro muže: Drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali

Pro muže: Drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali Zdroj: Shutterstock

Velká gesta a dary nejsou nevítané! Dnes to ale o materiálních předmětech, které ve skutečnosti neukážou, jak moc vám na ženě záleží, nebude. Existuje totiž několik gest, které jsou pro ženu mnohem víc než všechny drahokamy na světě.

Ptejte se 

Stačí jednoduchá otázka „Jaký byl tvůj den?“ a žena ihned ví, že o ni máte zájem. Je hezké vidět, že vám záleží na drobnostech a chcete o ní vědět něco víc.

Naslouchejte 

Už jen to, že ženu doopravdy posloucháte a stojí vám za vaši pozornost, pro ni znamená mnoho. Neodbývejte ženu jen pouhým „Hm“, když si u toho navíc ještě vyřizujete e-maily.

Buďte gentleman

Třeba jí otevřete dveře od auta nebo jí pomozte se obléknout do kabátu. I když jste teprve na začátku vašeho vztahu a ještě se trochu stydíte, slušnost a galantnost nikdy nevyjdou z módy. Zdroj: Shutterstock

Bezeslovná vyznání 

Když při líbání a objímání podržíte ženu o pár vteřin déle, říkáte jí tím „Pamatuj si, miluji tě“. Někdy totiž tato malá gesta dokážou ženě sdělit mnohem víc než obyčejná slova. 

Telefonujte jí 

V posledních letech se běžné hovory objevují jen zřídka, vystřídaly je SMSky nebo zprávy na Facebooku. Jenže pořád mají své kouzlo, slyšíte se a nad odpověďmi nemáte příliš času přemýšlet.

Lichoťte jí

Ze začátku ženám komplimenty skládáte pořád, ale je to neomrzí ani po pěti letech vztahu, opravdu! Stačí jen pochválit její nový účes, halenku nebo nedělní oběd.

Držte ji za ruku 

Může se to zdát tak triviální, ale držení za ruku má prostě něco do sebe. Toto gesto bývá často přehlíženo, ale pro ženy je to známkou náklonnosti a ukazuje jim to, že jste hrdí na to, že si vybrala právě vás.

Pište jí rychlé vzkazy 

Dokonce i rychlé textovky ve smyslu „Doufám, že máš krásný den“ nebo „Chybíš mi a už se tě nemůžu dočkat“, udělají den hned krásnější. Žena určitě ocení, že ve svém nabitém dni najdete chvilku času, kdy jí napíšete a především uvidí, že na ni myslíte.

Vyznávejte jí lásku 

Řekněte jí z ničeho nic, že ji milujete. Ať už budete v kině nebo na nákupu v supermarketu. Prostě kdekoliv, kde to bude nejmíň čekat.

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2021 10:08 Nahlásit obsah