Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru

Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová odjela za teplem na exotický ostrov Zanzibar. Na tuto dovolenou se svým manželem Tiborem Pagáčem a malou dcerkou Bibi se těšila dlouhé měsíce a konečně se dočkala. Aby exotikou potěšila i své fanoušky, na Instagramu sdílela fotku v plavkách bez jakýchkoliv filtrů. A vážně jí to sluší!

Patricie Pagáčová je propagátorka přirozenosti. Právě proto nemá potřebu používat filtry ani na sociálních sítích. Svědčí o tom také její nejnovější plážová fotka v plavkách, kterou pořídila na exotickém Zanzibaru.

Sympatická moderátorka, herečka a maminka dcerky Bibi na Instagramu sdílela fotku v plavkách, ze které všem spadla brada. Patricie má na sobě dvoudílné romantické plavky s volánkovými ramínky, ve kterých jí to velmi sluší. Navíc dokazuje, že i po porodu je holka jako lusk.

Fotka v plavkách, kterou blonďatá herečka sdílela na Instagramu, je přitom naprosto přirozená a bez použití jakýchkoliv filtrů. Že si Patricie Pagáčová na nic nehraje a ukazuje své reálné tělo bez příkras, ostatně ocenili také její příznivci z řad mužů i žen.

“Jste úžasná. Ty plavky jsou na vás boží. A to říkám, i když jsem ženská (trošilenku závidím).”, “Baví mě, jak jste přirozená. Sluší vám to.”, “Moc krásná žena.”, “Jste pěkný kus baby,” vzkázali Patricii Pagáčové lidé na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova
Autor:
Publikováno: 17. 10. 2022 09:43 Nahlásit obsah