Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání

Z dlouhých vlasů krátké: Díky tomuto triku to zvládnete bez stříhání Zdroj: Shutterstock.com

Máte dlouhou hřívu, která vás nudí? Pokud si stále dokola pohráváte s myšlenkou, jak byste vypadala s kratšími vlasy, máme pro vás řešení. Nůžky k němu ale rozhodně nepotřebujete. Vyzkoušejte trik instagramové bloggerky Sarah Angius, která vám ukáže, jak z opravdu dlouhých vlasů během pěti minut uděláte o mnoho kratší. A to bez stříhání.

Naše vlasy nás čas od času nudí. Chceme mít jinou barvu i modernější sestřih. Své vlasy zkracujeme a mnohdy i prodlužujeme. A jak jste na tom vy? Máte aktuálně dlouhou hřívu, ale zároveň toužíte po kratším sestřihu? Proč ne. Své rozhodnutí ale pečlivě zvažte, ať vám později nezbydou oči pro pláč.

Přechod z velmi dlouhých vlasů na kratší sestřih je pro každou ženu opravdu obrovskou životní změnou. A když nastane, musíte si na ni velmi dlouho zvykat. Když byste se zeptala dlouhovlasých žen a dívek, které si svou hřívu zkrátily třeba "jenom" o 20 až 30 centimetrů, některé z nich zpětně litují toho, že se takto rozhodly. Samy říkají, že se v kratších vlasech necítí a co by daly za to, kdyby mohly vrátit čas zpátky.

Úspěšná bloggerka Sarah Angius, které se přezdívá královna účesů a která má na Instagramu skoro 4 miliony sledujících, dlouhovlasým ženám nabízí alternativní řešení. Na svém instagramovém profilu zveřejnila video, kde ženám krok za krokem radí, jak si bez stříhání z dlouhých vlasů vykouzlit o mnoho kratší.

Vyzkoušejte její jednoduchý fígl i sama na sobě. Během chvíle budete mít krátké vlasy i bez stříhání. Budete k tomu potřebovat pouze sponky, gumičku, hřeben a své šikovné ruce. Řiďte se postupem Sarah Angius a za pár minut si na hlavě vykouzlíte účes, který navozuje opravdu dokonalou iluzi kratších vlasů.

Když vás tento účes omrzí, své vlasy si jednoduše rozpustíte. Rozhodně nemusíte čekat na to, až vám znovu dorostou.

Autor:
Publikováno: 6. 5. 2019 12:00 Nahlásit obsah