Kategorie Seznámení

Článek
Proč ženy dávají přednost špatným mužům před těmi hodnými: Za vším hledejte hormony
Proč ženy dávají přednost špatným mužům před těmi hodnými: Za vším hledejte hormony Máte pocit, že si stále vybíráte gaunery? Hodní a dobří muži rozhodně nevymřeli, chyba je někde jinde. Ženy si podvědomě vybírají špatné protějšky, kteří mají velké charisma a kteří přitahují problémy, hned z několika důvodů. Na vině jsou zejména ženské hormony a ovulace.
Článek
Jak poznáte, že se mu líbíte? Pozorně sledujte řeč těla i chování svého tajného ctitele
Jak poznáte, že se mu líbíte? Pozorně sledujte řeč těla i chování svého tajného ctitele Nemusíte čekat na to, až vám muž, na kterého si myslíte, vyzná lásku. Že se někomu líbíte, poznáte i podle řeči jeho těla. Zaměřte se zejména na jeho oči, rty, ale i způsob jeho mluvy. I když by chtěl před vámi své vnitřní pohnutky skrýt, způsob chování vašeho tajného ctitele mluví zkrátka za vše.
Článek
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve Když se Heidi a Ed Savittovi v létě po šestiletém vztahu vzali, nenapadlo by je, že by jejich svatební den mohl být na jednu stranu tak zvláštní a na stranu druhou tak vzrušující.
Článek
Tak šel čas s Kate a Williamem
Tak šel čas s Kate a Williamem Vztah prince Williama a Kate Middleton vám může připadat jako příběh z červené knihovny. Potkali se na univerzitě, zamilovali se, chodili spolu, vzali se a nedávno se jim narodil syn, který je jedním z následníků britského trůnu.…
Článek
Čtenářka píše: Internet
Čtenářka píše: Internet Jako každá velmi zaměstnaná žena a matka samoživitelka, jsem měla velmi málo příležitosti k navazování známostí s opačným pohlavím. Jednoho dnes jsem se rozhodla zkusit štěstí, prostřednictvím internetu a založila si profil na jedné ze seznamek. A tím to celé začalo....
Článek
Láska přes internet
Láska přes internet Myslíte si, že lze najít štěstí a lásku v internetové seznamce? Partnera pro časy dobré i zlé. Člověka, se kterým se budete smát i plakat. Se kterým vám bude dobře a o koho se můžete opřít? Ba dokonce plout spokojeným společným životem?
Článek
Recept na lásku, aneb jak přesvědčit muže, že jste ta pravá
Recept na lásku, aneb jak přesvědčit muže, že jste ta pravá Určitě si každá z vás jednou řekla, co jsem udělala špatně, že mě odmítl. Já si myslela, že si rozumíme. Omyl, spousta z vás vidí první signál a už si plánuje budoucnost. Udělala jsem průzkum a tady je recept na lásku.