Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní

Nevěsta poručila družičce, aby si ostříhala vlasy. Důvod je bizarní Zdroj: Shutterstock

Některé ženy a dívky, které se připravují na svůj den D, činí opravdu zvláštní rozhodnutí. Pokud jde o jejich vlastní svatbu, v některých věcech jsou neoblomné a když se pro něco rozhodnou, nejde s nimi hnout. Na nový level toho všeho se dostala jedna nevěsta, která požádala svou družičku, aby se ostříhala. Pravý důvod této žádosti vás šokuje.

Budoucí nevěsty bývají při plánování své vlastní svatby velmi náročné a leckdy mají prazvláštní požadavky. Jak informoval portál Tyla.com, to, co chtěla jedna nevěsta po své družičce, vám vezme dech. Svou družičku totiž požádala, aby si ostříhala. Z jakého důvodu?

Nastávající nevěsta totiž nechtěla, aby družička měla na svatbě delší vlasy nežli ona. Když družička tento zvláštní požadavek důrazně odmítla, nevěsta dostala záchvat vzteku.

Zdroj: Shutterstock Družička se následně s tímto nepříjemným zážitkem svěřila ostatním na sociální síti Reddit. Od jiných lidí chtěla konkrétně zjistit, co si o dané události myslí a zda se rozhodla v případě neostříhání vlasů skutečně správně.

Co je ještě šokující, rozmarná nevěsta je družiččina sestra. “Moje sestra přichází o rozum. Říká mi, že jsou moje vlasy na její svatbu moc dlouhé a nikdo nemůže mít delší vlasy než ona. Chce po mně, aby byly mé vlasy nejméně o 6 centimetrů kratší než ty její, takže bych je musela ve výsledku zkrátit zhruba o 70 centimetrů,” posteskla si na Redditu družička, která si zakládá na svých pěstěných dlouhých kadeřích.

Zdroj: Shutterstock Družička podotkla, že se rozhodně neostříhá, protože dlouhé vlasy jsou významnou součástí její identity, miluje je a nechce o ně přijít. Když tuto skutečnost oznámila své sestře, která se bude vdávat, tato nastávající nevěsta začala šíleně vyvádět. Vyvrcholilo to tím, když družičce volal sestřin snoubenec s prosíkem, ať se ostříhá, že jí vlasy přece dorostou. Když mu družička řekla své důvody, tento muž to pochopil a omluvil se.

Nakonec v tomto směru roztála i nastávající nevěsta a dovolila své sestře, aby se účastnila svatby. Zda ale bude vše během svatebního dne probíhat v opravdovém klidu, se ještě uvidí.

Zdroj: Tyla.com
Autor:
Publikováno: 11. 4. 2023 09:16 Nahlásit obsah