Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi

Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi Zdroj: Profimedia

Dvojnásobná maminka a polsko-česká slavice Ewa Farna má za sebou šestinedělí. U této příležitosti na svém instagramovém profilu sdílela video, ve kterém v náručí drží svou 6týdenní dcerku Ellu. Nelze si nevšimnout, že tato malá holčička má ve svém věku vlásků na rozdávání.

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se před 6 týdny stala dvojnásobnou maminkou. Přivedla na svět krásnou a zdravou dcerku, které s manželem Martinem Chobotem dali jméno Ella. Holčička má již velkého brášku Artura, který se narodil v roce 2019.

Po narození dcerky Elly se Ewa Farna stáhla ze sociálních sítí. Nyní se zpěvačka po několika týdnech mateřských povinností opět ozvala svým fanouškům na Instagramu.

Na této sociální síti konkrétně sdílela roztomilé domácí video. Ewa Farna ve videu drží v náručí svou 6týdenní dceru Ellu a za jejími zády jezdí po obývacím pokoji na odrážedle její skoro tříletý syn Artur.

“Jednou určitě stihnu napsat víc. Jednou.” okomentovala video slavná dvojnásobná maminka, která má aktuálně mateřských povinností přímo nad hlavu.

Z instagramového videa je patrné, že malá Ella je krásné miminko, které zdědilo gen vlasatosti po obou svých rodičích. Její máma Ewa Farna a táta Martin Chobot mají totiž vlasů na rozdávání.

“Ewo, máte krásné vlasaté miminko.”, “Ach těch vlásků. Tak to já mám oproti vám úplně holé 3měsíční miminko.”, “To je vlasáček. Krásná panenka.” Napsali pod video Ewini fanoušci, kteří si také myslí, že její 6týdenní dcerka Ella je malá vlasatice.

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93
Autor:
Publikováno: 5. 4. 2022 14:44 Nahlásit obsah