Neodkládejte potřebné věci a žijte lepší život

Neodkládejte potřebné věci a žijte lepší život Zdroj: Shutterstock.com

Letos bychom měli už konečně vymalovat. V létě se musíme dát do rekonstrukce koupelny. Na jaře si musíme pořídit nové auto. Kdy si už konečně pořídíme bazén, jako mají sousedi? To jsou věty, které na rodinných poradách v nějaké podobě říká čas od času každá z nás – všechna ta „letos“, „v létě“, „na jaře“ jsme říkaly vloni, předloni…

Zkrátka jsou věci, které odkládáme na později, protože přicházejí jiné priority, na které potřebujeme peníze mnohem víc. Přesně pro takové situace jsou však řešením bankovní neúčelové půjčky. Jejich nabídka je poměrně velká. Jak si vybrat tu správnou? Určitě podle ceny, ale také podle rychlosti vyřízení, podle množství požadovaných dokumentů a podle výše dodatečných poplatků. Optimálně nastavená půjčka pak umožní žít život lépe a komfortněji.

Podívali jsme se za vás, co banky nyní nabízí. Hledali jsme půjčku se snadným a rychlým vyřízením, s výhodnou sazbou, bez poplatků a od důvěryhodné finanční instituce. Zjistili jsme, že jednou z nejvýhodnějších půjček je Minutová půjčka od Equa bank. Za žádost o ni neplatíte žádný poplatek, stejně tak zdarma je její vedení, úhrady mimořádných splátek nebo úplné předčasné splacení. Zaujalo nás, že vyřízení trvá jen několik minut a úroková sazba začíná již na 4,8 % ročně. To je jedna z nejnižších sazeb na bankovním trhu.

Zdroj: Shutterstock.com A kolik je vlastně těch „několik“ minut? Podle informací, které nám poskytla Equa bank, pokud je půjčka schválena, má žadatel peníze na účtu do 3 minut. Bez spolužadatele si můžete u Equa půjčit 5 000 – 700 000 Kč a to až na 10 let. Takže na vymalování, které vám řemeslnicí nacenili na 25 tisíc, na gruntovní rekonstrukci koupelny za 150 tisíc, nebo na nový rodinný vůz za 350 tisíc si u ní rychle a pohodlně určitě půjčíte. K vyřízení stačí jen občanský průkaz, není nutné dokládat žádná potvrzení, účtenky či faktury. Výhodou je, že si může nastavit výši splátek a dobu splácení tak, jak vám to bude vyhovovat.

A jak na to? Minutovou půjčku si lze jednoduše vyřídit on-line nebo na pobočkách banky, ale klienti Equa bank si ji mohou vyřídit navíc též prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou této cesty je ještě větší rychlost – požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu téměř okamžitě, a dostupnost – žádat můžete odkudkoliv po celém světě. Vlastně lze říct, že zažádat můžete v obchodě rovnou nad vybranou novou sušičkou, a peníze máte na účtu, než dorazíte k pokladně. Dostupnější to snad už být nemůže.

Takže už žádné odkládání věcí, které možná odsouváte i několik let. A co je důležité – půjčit si na věci, které mají trvalejší hodnotu, není nijak nerozumné. Půjčka na zlepšení bydlení či nový a bezpečnější rodinný vůz je odpovědná půjčka pro lepší a kvalitnější život.

Autor:
Publikováno: 22. 10. 2019 10:08 Nahlásit obsah