Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích

Svatba Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Novomanželé sdíleli průběh svého dne D i na sociálních sítích Zdroj: Profimedia

MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová si ve čtvrtek 28. července řekli v Praze na Občanské plovárně ANO. Jejich veselka probíhala ve velkém stylu a zúčastnilo se jí několik stovek hostů z řad rodiny, přátel a známých. Svou svatbu Karlos Vémola a Lela Ceterová průběžně dokumentovali i na svých instagramových účtech. Podívejte se sami.

Karlos Vémola a Lela Ceterová do toho konečně praštili. Ve čtvrtek 28. července 2022 je na Občanské plovárně nedaleko pražské náplavky oddal herec Jiří Krampol. Své ANO si novomanželé řekli přesně v 16:20. Po novomanželském slibu vypustili do nebe dvě bílé hrdličky.

Svatba to byla skutečně pohádková. Karlose Vémolu a Lelu Ceterovou vyšla dle odhadů na dva miliony korun. Karlos Vémola a Lela Ceterová si ovšem nenechali svůj den D pouze pro sebe. Svou velkolepou svatbu prožili nejen s několika stovkami svatebních hostů, střípky ze své veselky veřejně sdíleli také na Instagramu.

Krásná nevěsta Lela Ceterová postovala například cestu v luxusní limuzíně na svatební obřad. Předvedla se rovněž v pompézních svatebních šatech, na které padlo neuvěřitelných 30 metrů látky. To vše korunovala třpytivou čelenkou a jemným závojem dlouhým 5 metrů. Na Instagramu Lely Ceterové se objevily rovněž snímky ze svatební hostiny. Playmate přidala rovněž momentku z prvního manželského tance.

MMA zápasník Karlos Vémola a slovenská playmate Lela Ceterová spolu tvoří pár od roku 2018. Mají spolu dvě děti, dvouletou dceru Lili a několikaměsíčního syna Rockyho. I když jejich vztah bývá jako na houpačce, svatbou zpečetili, že to spolu myslí opravdu vážně. Tak ať jim to klape do konce života! 

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official, Instagram.com/karlos_terminator_vemola

Autor:
Publikováno: 29. 7. 2022 09:48 Nahlásit obsah