Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem

Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem Zdroj: Profimedia

V 90. letech 20. století vznikl oblíbený americký seriál Krok za krokem, který se na českých televizních obrazovkách vysílá dodnes. K nejoblíbenějším postavám patřil pohledný, dobrosrdečný a mírně přitroublý mladík Cody Lambert, kterého ztvárnil herec Sasha Mitchell. Neuvěříte, jak tento fešák vypadá v současnosti.

Americký herec Sasha Mitchell, který má v současné době 55 let, se celosvětově proslavil rolí Codyho Lamberta v seriálu Krokem za krokem. V tomto oblíbeném komediálním seriálu o životě jedné velké americké rodiny hrál v letech 1991 až 1998 a objevil se zde ve více než 100 epizodách.

Ještě před seriálem Krok za krokem účinkoval v letech 1989 až 1991 v televizním seriálu Dallas, kde hrál celkem v 45 epizodách. Sasha Mitchell byl coby herec nejúspěšnější zvláště v devadesátkách. Vidět jste jej mohli také ve filmech Kickboxer 2 (1991), Kickboxer 3 (1992) nebo Kickboxer 4 (1994). 

I když po skončení natáčení seriálu Krok za krokem v roce 1998 věnoval svou pozornost na akční filmy, v nichž se snažil prosadit, žádná další průlomová herecká role již nepřišla. Kam vlastně Cody ze seriálu Krok za krokem zmizel a jak vypadá nyní?

V Sashovi Mitchellovi by v současnosti přitroublého mladíčka Codyho Lamberta hledal jenom málokdo. Už na první pohled je patrné, že tento 55letý herec pravidelně cvičí a má svalnatou postavu, kterou krášlí řada tetování. Jeho mužný vzhled korunuje také plnovous, ve kterém vypadá opravdu drsně.

Také v současné době se Sasha Mitchell věnuje herectví a živí se rovněž svářečskými pracemi. Kromě toho miluje rybaření, fitness a jízdu na motorce. Je držitelem černého pásu v korejském bojovém umění taekwondo. Sasha Mitchell byl dvakrát ženatý. Ze svých dvou manželství má celkem čtyři děti, a to tři dcery a jednoho syna.

Zdroj: Instagram.com/therealsashamitchell, En.wikipedia.org/wiki/Sasha_Mitchell, Marriedbiography.org

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2023 09:33 Nahlásit obsah