Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo

Holčička z hororu Kruh vyrostla do krásy. Děsivou Samaru Morgan dnes v herečce Daveigh Chase vidí málokdo Zdroj: Profimedia

Horor Kruh patřil k nejslavnějším filmovým počinům milénia, který dokázal diváky dokonale vtáhnout do děje. Když jste se na něj poprvé dívali, měli jste také strach, že vše, co vidíte je pravda? Od natáčení tohoto kultovního hororu uplynulo již 20 let. Zajímá vás, jak dnes vypadá děsivá holčička Samara Morgan? Změnila se k nepoznání.

Je to přesně dvacet let od doby, kdy jsme seděli jako přikovaní a bez dechu sledovali horor Kruh. Co je hlavní náplní této hororové klasiky? Dostane se k vám videonahrávka, která obsahuje záznam jako vystřižený z těch nejhorších nočních můr. Následně zazvoní telefon a neznámý hlas vám oznámí, že za 7 dnů zemřete. 

V tomto kultovním počinu z roku 2002 největší hrůzu nahání bledá holčička s dlouhými černými vlasy a propichujícím pohledem, která vylézá ze studny nebo z televizní obrazovky a která následně své oběti bezcitně vraždí.

Strašidelnou holčičku Samaru Morgan si zahrála herečka Daveigh Chase, které bylo v době natáčení pouhých 11 let. Právě role holčičky Samary jí celosvětově proslavila a do dnešní doby nedostala filmovou roli, kterou by svou děsivou postavu překonala.

Herečka Daveigh Chase má v současnosti 32 let a jen málokdo by v této krásné ženě viděl filmovou Samaru Morgan. Hrůzu nahánějící holčičce, která byla její nejslavnější životní rolí, se dnes vůbec nepodobá.

I když se Daveigh Chase díky úspěchu v hororové klasice Kruh snažila prosadit v Hollywoodu, po herecké stránce zde vůbec nezabodovala. I tak má na svém kontě menší role v amerických filmech i seriálech. Mihla se například v jednom z dílů seriálu Kriminálka Las Vegas nebo Odložené případy.

Víc než herectvím na sebe Daveigh Chase strhla v posledních letech pozornost oplétačkami se zákonem. V listopadu 2017 byla zatčena za jízdu v ukradeném autě. Nevyhnula se ani drogám. V roce 2018 byla obviněna ze dvou přestupků za držení nepovolené návykové látky. Daveigh Chase byla podezřená i z účasti na smrti muže, který zemřel v autě před stanicí pohotovostní služby. Policejní vyšetřování nakonec ukázalo, že herečka neměla s jeho smrtí nic společného.

Zdroj: Looper.com, Csfd.cz
Autor:
Publikováno: 22. 8. 2022 13:24 Nahlásit obsah