Svatba, jaká se nevidí: Nevěsta Dalton Mort měla po celý obřad v šátku na zádech svou malou dcerku

Svatba, jaká se nevidí: Nevěsta Dalton Mort měla po celý obřad v šátku na zádech svou malou dcerku Zdroj: Dailymail.co.uk

Každá nastávající nevěsta si představuje svůj ideální svatební den jinak. Dalton Mort z amerického Ohia se rozhodla, že nedílnou součástí jejího svatebního dne bude i její dvou a půlletá dcerka Ellory. To, co si tato žena vysnila, se jí povedlo na jedničku. Po celou dobu obřadu totiž měla svou dcerku v šátku na zádech.

Nevěsta se ženichem zapojili do svatby i svou malou dcerku

Jestli jste se s partnerem brali a už jste měli malé děti, jistě jste řešili, kdo se o ně postará v průběhu svatebního obřadu. Možná jste měli strach o to, že váš potomek bude zlobit a třeba i plakat a vy si kvůli tomu svou svatbu příliš neužijete. Něco podobného řešila i Američanka Dalton Mort, která již měla se svým partnerem Jimmym Joe dvou a půlletou dcerku Ellory.

Tato žena na to šla ovšem od lesa. „Z celého srdce jsem si přála, aby se naše dcera stala nedílnou součástí našeho svatebního dne. S partnerem jsme od začátku cítili, že manželství, do kterého vstoupíme, je závazkem celé naší rodiny. Tedy nás tří. Proto jsem chtěla, aby se do svatby zapojila i naše dcera,“ vysvětluje Dalton.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Dítěti je nejlépe u mámy a táty, řekli si nastávající novomanželé

I když mohla poprosit někoho z rodiny, aby se o jejich dcerku postaral, Dalton to neudělala. Tato nastávající nevěsta věděla, že jejich holčičce Ellory bude během svatebního obřadu nejlépe u mámy a táty. Rozhodla se proto, že před tím, než vstoupí do svatební síně, uváže si svou dvou a půlletou dcerku do šátku na zádech. Jak si vše Dalton řídící se mateřským instinktem naplánovala, tak to i provedla. A výsledek si nemohla vynachválit. „Obřad trval přesně čtyřicet pět minut, z toho dvacet minut Ellory v šátku prospala. Díky tomu měl obřad velmi hladký průběh. Kdybych se měla vdávat ještě jednou, udělám to znovu,“ přiznává Dalton.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Ze svatby vznikly jedinečné fotky

Ze svatby Dalton a Jimmyho, kteří do obřadu zapojili i svou malou dcerku, vznikly dojemné fotografie, které díky sdílení na sociálních sítích chytly za srdce tisíce lidí po celém světě. Sama Dalton ke svým svatebním fotkám přistupuje jako k nádherné vzpomínce. „Už se nemůžu dočkat, až má malá dcerka vyroste a já jí prostřednictvím fotek ukážu, jak byla součástí toho všeho,“ poznamenává mladá Američanka.

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2020 15:00 Nahlásit obsah