Kategorie Svatební fotografie

Článek
Svatba, jaká se nevidí: Nevěsta Dalton Mort měla po celý obřad v šátku na zádech svou malou dcerku
Svatba, jaká se nevidí: Nevěsta Dalton Mort měla po celý obřad v šátku na zádech svou malou dcerku Každá nastávající nevěsta si představuje svůj ideální svatební den jinak. Dalton Mort z amerického Ohia se rozhodla, že nedílnou součástí jejího svatebního dne bude i její dvou a půlletá dcerka Ellory. To, co si tato žena vysnila, se jí povedlo na jedničku. Po celou dobu obřadu totiž měla svou dcerku v šátku na zádech.
Článek
Slepá nevěsta si „prohlédla“ své svatební fotky. Díky geniálnímu nápadu fotografa si splnila svůj sen
Slepá nevěsta si „prohlédla“ své svatební fotky. Díky geniálnímu nápadu fotografa si splnila svůj sen Fotograf z australského Sydney James Day jednoho dne fotil svatbu, na níž se vdávala zcela slepá nevěsta. Tento svatební fotograf si lámal hlavu tím, že přece není možné, aby tato žena fotky ze své svatby nikdy neviděla. A přišel s geniálním řešením, díky kterému si jak ženich, tak nevěsta uchovají ze své svatby naprosto nádherné vzpomínky!
Článek
První svatební fotka? Až 88 let od obřadu!
První svatební fotka? Až 88 let od obřadu! Vzali se před více než 88 lety, ale neměli jednu jedinou svatební fotku. Řeč je o čínském páru Wu Conghan a Wu Sognshi, kteří se rozhodli tuto skutečnost originálně napravit. Tento více než stoletý pár, jenž spolu žil takřka…
Článek
Nejkrásnější svatební fotografie
Nejkrásnější svatební fotografie Že je období svateb již za námi? Omyl, kromě června, července a dubna, je velmi oblíbeným "svatebním" měsícem také září. Pokud hledáte na poslední chvíli isnpiraci pro svatebního fotografa, nebo se jen chcete pokochat nad hezkými a kreativními fotografiemi novomanželů, jste na správném místě.