Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let

Zemřela Denisa z MasterChefa. Bojovala s rakovinou, bylo jí pouhých 35 let Zdroj: Shutterstock

Denisu Cziglovou znali lidé díky televizní kulinářské soutěži MasterChef, v níž zabodovala v roce 2019. Již dříve tato talentovaná kuchařka bojovala s rakovinou, která se jí bohužel v roce 2023 opět vrátila. Nakonec této zákeřné nemoci podlehla. Bylo jí pouhých 35 let.

Amatérská kuchařka a influencerka Denisa Cziglová se zúčastnila MasterChefa v roce 2019. V tomto roce tuto kuchařskou soutěž vyhrála Kristína Nemčková. Kuchařka Denisa si však získala srdce všech diváků nejen svým příjemným vystupováním, ale také životním příběhem.

V průběhu natáčení této televizní show totiž řekla, že bojovala s rakovinou již v roce 2014. A to úspěšně. I když po čtyřech operacích odmítla následovné chemoterapie, proti rakovině vzdorovala velmi zdravou stravou.

Rakovinu však Denisa z MasterChefa bohužel porazila pouze na určitou dobu. V roce 2023 u ní tato zákeřná nemoc opět propukla v plné síle. A to v podobě nádorů na mozku. Ačkoliv Denisa bojovala ze všech sil jako lvice, 2. dubna 2024 zemřela.

“Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí a bila se statečně, až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe,” napsala Denisina rodina na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/foodtherapybydenisa
Autor:
Publikováno: 8. 4. 2024 13:43 Nahlásit obsah