Kellie Wilson trpěla těžkou obezitou. Když zhubla 60 kilogramů, manžel ji opustil

Kellie Wilson trpěla těžkou obezitou. Když zhubla 60 kilogramů, manžel ji opustil Zdroj: Shutterstock

Američanka Kellie Wilson byla těžce obézní. 120 kilogramů živé váhy jí způsobovalo závažné zdravotní komplikace. Právě proto se rozhodla zhubnout. Když shodila neuvěřitelných 60 kilogramů a byla štíhlejší a krásnější, její muž ji nečekaně opustil.

Těžká obezita jí komplikovala život

34letá Kellie Wilson z amerického Oregonu bojovala s nadváhou už od dětství. S desítkami kilogramů navíc se také vdávala. Její muž ji miloval se vším všudy a nikdy ji nežádal, aby se kvůli němu měnila.

Jelikož Kellie Wilson dosáhla neuvěřitelné váhy 120 kilogramů, těžká obezita jí velmi komplikovala život. Netoužila proto po ničem jiném, aby zhubla a mohla začít konečně plnohodnotně žít.

Byla plně závislá na svém manželovi

Co vše mladou ženu trápilo? V důsledku své těžké obezity se potýkala s lupénkou, bolely jí klouby a záda a velmi ji natékaly nohy. Kellie Wilson měla i značné problémy s pohybem. Někdy nedokázala ani vstát, aby si došla na toaletu. Oporou v tomto těžkém období jí byl manžel.

“Když jsem dosáhla maximální váhy 120 kilogramů, většinu dne jsem proležela před televizí, jedla a neměla skoro žádný pohyb. Zvládla jsem udělat pouze pár kroků, a to za pomocí manžela. Tímto mým stavem velmi trpěla i má psychika,” vysvětlila pro portál Daily Mail Kellie Wilson.

Bandáž žaludku pro ni byla vysvobozením

Vysvobození viděla jenom v tom, že zhubne. Jelikož si byla vědoma toho, že vypořádat se se svými kily navíc sama nedokáže, domluvila se s lékařem, že podstoupí bandáž žaludku.

Díky tomuto operativnímu zákroku a dodržování zdravého životního stylu začala Kellie Wilson znovu žít. Zhubla 60 kilogramů a konečně se jí vrátila chuť do života. Byla nesmírně šťastná, že může opět plnohodnotně žít, hýbat se, chodit do společnosti, nakupovat, ale i pracovat. Navíc nemusí být již na nikom závislá.

Zhubla 60 kilogramů a manželovi se přestala líbit

Kellie Wilson sama na sobě nesmírně zapracovala. Jenže spolu s úspěchem v hubnutí se dostavila krize v manželství. “Když jsem byla obézní a měla zdravotní problémy, manžel mi byl nesmírnou oporou. Asi mu vyhovovalo, že jsem doma a že jsem na něm závislá. Když jsem zhubla a mohli jsme si společně oba dva užívat života, asi zjistil, že mu to tak nevyhovuje,” myslí si 34letá žena, z níž je v současnosti po vizuální stránce zcela jiný člověk.

Kellie Wilson dále podotýká, že ví, že se do ní její muž zamiloval v době, kdy měla silnou nadváhu. “Myslím si ale, že zdraví by mělo být na první místě a měl by si to uvědomit i on,” říká na adresu svého bývalého manžela. Kellie dále podotýká, že i když se jí rozpadlo manželství, je ve svém novém těle nesmírně šťastná. “Cítím se ve svém těle fantasticky po všech stránkách,” dodává žena, která ještě nedávno vážila 120 kilogramů.

Zdroj: Dailymail.co.uk
Autor:
Publikováno: 5. 5. 2021 12:00 Nahlásit obsah