Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let

Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let Zdroj: Shutterstock

Všechny z nás, kteří jsme vyrůstali na hudbě 90. let, zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 34 let zemřel americký zpěvák Aaron Carter, který jako malý kluk odstartoval svou zářnou hudební kariéru v devadesátkách. Zpěvák byl nalezen mrtvý v sobotu 5. listopadu 2022 ve svém domě v Lancesteru v Kalifornii.

Aaron Carter se zřejmě utopil ve vaně

Americký zpěvák a rapper Aaron Carter, který se v 90. letech 20. století proslavil jako dětská popová hvězda, už bohužel není mezi živými. Zemřel v sobotu 5. listopadu 2022 v pouhých 34 letech. Tento mladý muž byl nalezen ve svém domě v Lancesteru poblíž kalifornského Los Angeles bez známek života.

Hospodyně Aarona Cartera informovala policii o tom, že se zpěvák zřejmě bez cizího zavinění utopil ve vaně. Úmrtí slavného hudebníka potvrdila i jeho rodina. Carterovu smrt momentálně prošetřují detektivové z oddělení vražd.

Zdroj: Shutterstock

Zabodoval již v 9 letech

Aaron Carter na sebe poprvé upozornil v roce 1997, když ve věku 9 let vydal stejnojmenné album, kterého se celosvětově prodala jeden milion kopií. V roce 2000 následovalo album Aaron’s Party (Come Get It), kterého se jenom v USA prodalo na tři miliony kusů. Aaron se stal teenagerovským idolem, vystupoval jako předskokan Britney Spears a také koncertoval s hvězdnou chlapeckou kapelou Backstreet Boys, ve které byl jeho starší bratr Nick členem.

Poté následovalo album Oh Aaron s prodaným jedním milionem kopií. Aaron Carter své čtvrté album vydal v roce 2002. Následně v roce 2003 vyšla kompilace jeho největších hitů. 

Aaron Carton se zapojil také do televizního pořadu Dancing with the Stars nebo se objevil v broadwayském muzikálu Seussical. Vidět jste jej mohli i v rodinné reality show House of Carters nebo v televizních seriálech Sabrina - malá čarodějnice nebo Sedmé nebe. Nazpíval rovněž písničky k filmům Deník princezny a Pokémon - První film.

Dlouhé roky měl problémy se závislostmi

Navzdory kariérnímu úspěchu byl Aaron Carter velmi problémovou osobností. Dlouhé roky se potýkal s problémy se závislostmi, byla mu rovněž diagnostikována schizofrenie, maniodeprese či úzkost. V roce 2013 dokonce vyhlásil osobní bankrot.

Ač se rozhodl se svými démony bojovat a několikrát nastoupil na léčbu svých závislostí, bohužel nad nimi nezvítězil. Zemřel 5. listopadu 2022 ve věku pouhých 34 let. 

Zdroj: Deadline.com, Ceskenoviny.cz
Autor:
Publikováno: 7. 11. 2022 10:13 Nahlásit obsah