Kategorie Britney spears

Článek
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám Internet je zdrojem nekonečného poznání, ale i mnoha absurdních zábav. Terčem spousty z nich se stávají celebrity. Není to tak dávno, co sociální sítě zaplavily fotky bezzubých celebrit. Dalším z absurdních hitů internetu se stávají celebrity s očima Steva Buscemiho.
Článek
Největší špindíry Hollywoodu
Největší špindíry Hollywoodu I my si čas od času zapomeneme dát sprchu, zapomeneme použít deodorant nebo si nevyčistíme zuby. A protože celebrity jsou taky jen lidé, stává se jim to taky. A někdy až moc často. Pokud na tyto celebrity někdy narazíte, nezapomeňte si zacpat nos. Jsou to totiž pěkné špindíry!
Článek
Nejbláznivější outfity z červeného koberce
Nejbláznivější outfity z červeného koberce Mezi snahou okouzlit nápaditostí a sklouznutím k trapnosti je velmi tenká hranice. A celebrity na červeném koberci mají tu smůlu, že jejich omyl vidí celý svět.
Článek
Celebrity s křivkami, které zbožňujeme
Celebrity s křivkami, které zbožňujeme Přestože se to tak nezdá, ne všechny celebrity nosí velikost nula. Jsou i takové, které se honosí ladnými křivkami, které zdůrazňují v padnoucím oblečení vyzdvihující jejich přednosti. Nejsou to fanynky diet a počítání kalorií, místo toho jen sem tam zajdou do posilovny. O kom je řeč?