Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let

Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let Zdroj: Shutterstock

Z tohoto světa odešla jedna z největších filmových ikon. Ve věku 72 let naposledy vydechla americká herečka Susan Bucknerová, která se celosvětově proslavila rolí Patty Simcoxové ve filmovém muzikálu Pomáda. Tento kultovní snímek se natáčel v roce 1978.

Jak uvedli rodinní příslušníci Susan Bucknerové, slavná herečka zemřela pokojně obklopena svými blízkými 2. května 2024 v Miami na americké Floridě. Jaká byla příčina její smrti, však její rodina neupřesnila.

Herečka Susan Bucknerová se proslavila zejména rolí roztleskávačky Patty Simcoxové ve hvězdném snímku Pomáda z roku 1978. 

„Navždy tvůj Danny, tvůj John. Susan, učinila jsi Pomádu ještě mnohem výjimečnější! Budeš nám chybět,“ rozloučil se s herečkou na sociálních sítích John Travolta, který v Pomádě ztvárnil nezapomenutelnou postavu Dannyho Zuky.

Susan Bucknerová se narodila 28. ledna 1953 v Seattlu v americkém státě Washington. Kromě Pomády se objevila v několika dalších televizních pořadech a filmech, ale v žádné z těchto rolí nezazářila tolik jako v Pomádě.

Po zesnulé herečce zůstal její syn Adam Josephs, dcera Samantha Mansfield, vnoučata Oliver, Riley, Abigail a Ruby a také její sestra Linda, snacha Noel Josephs, zeť Adam Mansfield a dlouholetý partner Al. Místo květin na rakev a do hrobu hereččina rodina žádá, aby lidé na počest Susan Bucknerové věnovali rostliny tropické botanické zahradě Fairchild v Miami.

Zdroj: Deadline.com, Novinky.cz

Autor:
Publikováno: 15. 5. 2024 13:40 Nahlásit obsah