Krainová už se o zrak nemusí obávat: „Našla jsem skvělého parťáka”

Krainová už se o zrak nemusí obávat: „Našla jsem skvělého parťáka” Zdroj: orangeoptik.cz

Že jsou brýle jen pro zlost? Nesedí vám na obličeji? Tak jste zřejmě ještě nenarazili na tu správnou oční optiku a neporadili se s odborníky. Například top modelka Simona Krainová miluje stylové brýle, zároveň ale potřebuje nosit dioptrické. Svěřila se tedy do péče profesionálů z Orange Optik a spolupráci si nemůže vynachválit.

Brýle už dávno nejsou “nutným zlem”. Naopak, když zvolíte správně, dokonale dokreslí vás obličej a dají vyniknout vašim přednostem. „Pro mě jsou brýle součástí každého dne. Ať už se bavíme o slunečních nebo dioptrických, neudělám bez nich v podstatě ani krok,” usmívá se Krainová.

Zdroj: orangeoptik.cz Také ona ale dříve experimentovala a zkoušela. Někdy jí brýle neseděly, jindy se jí nelíbilo to či ono. Ovšem to skončilo ve chvíli, kdy narazila na Orange Optik. Vše, co potřebovala, měla najednou pod jednou střechou.

Zdroj: orangeoptik.cz „Zrak je něco, o co musíme neustále pečovat. S rodinou jsme hledali odborníky, kteří to dokáží. A našli jsme je právě v Orange Optik.” Krainová je od té doby naprosto spokojená. „Mají síť téměř padesáti optik po celé republice, ceny jsou skvělé a perfektně se o nás starají. Opravdu doporučuji všem,” má jasno sympatická blondýnka. Nezbývá, než s ní souhlasit. Vždyť ztracený zrak už vám těžko bude někdo vracet. Tak proč se nespokojit s tím nejlepším, co vám ho pomůže ochránit?

Publikováno: 28. 4. 2022 13:13 Nahlásit obsah