Simona Krainová napsala, jak by se měly oblékat ženy po čtyřicítce. Podle mnohých se trefila do černého

Simona Krainová napsala, jak by se měly oblékat ženy po čtyřicítce. Podle mnohých se trefila do černého Zdroj: Profimedia

Ženy po čtyřicítce by měly zapomenout na minisukně, hluboké výstřihy nebo vyzývavé oblečení. Toto všeobecně rozšířené tvrzení dokazuje, že i 21. století je plné stereotypů, které se spoustě lidem příčí. Také modelka Simona Krainová na svém Instagramu otevřeně napsala, co by měly nosit ženy po čtyřicítce. Spousta žen s ní 100procentně souhlasí.

Věk je pouze číslo. I tak by ale každá žena měla mít na paměti, že zkrátka existují kousky, které se k ženám po čtyřicítce prostě nehodí. Pokud se chcete vyhnout módnímu faux pas, vyhněte se těmto nejčastějším chybám. Vyzývavé oblečení, výstřihy, minisukně, roztrhané kalhoty a další podobně módní trendy přenechejte raději mladší generaci. - Zajímalo by mě, kolik let má ženská, která tuhle kravinu napíše, a jak vypadá. Jistě, pojďme se všichni 40 plus zabalit do deky až po bradu a raději zalezme pod postel. Bla bla bla bla, mně se ale nechce,” sdělila upřímně Simona Krainová svůj názor na to, jak by se měly oblékat ženy po čtyřicítce.  

Topmodelka mající v současnosti 48 let, na které rozhodně nevypadá, ve svém instagramovém příspěvku sdílela konkrétně část článku Chyby v oblékání, kterých se dopouštějí ženy 40+. Tento článek, jehož obsah Simona Krainová zkritizovala, publikoval módní portál Fashionmagazin.cz.

Řada žen napsala pod instagramový příspěvek Simony Krainové, že s jejím názorem vesměs souhlasí. I ženy po čtyřicítce se podle nich přeci mohou oblékat módně, vkusně a nosit kousky, které mají rády, ať už jsou barevné, mají hluboký výstřih, odhalené bříško nebo potisk. Objevily se však názory, že výběr konkrétního oblečení není o věku, ale spíš o soudnosti, co si žena může a nemůže vzhledem k typu své postavy dovolit.

“Souhlasím s tou částí, že žena by měla mít soudnost. ALE ne vzhledem k věku, ale spíše k tomu, které oblečení jí lichotí a které ne. O věku to vůbec není. Znám několik žen po 40 i po 50, které jsou prostě rakety a mohou si jakékoliv oblečení dovolit. Hlavní je, aby se žena cítila dobře, ať už má rolák, či výstřih po pupek,” napsala svůj názor pod příspěvkem jedna z žen.

Zdroj: Instagram.com, Fashionmagazin.cz

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2022 09:45 Nahlásit obsah