Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept

Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept Zdroj: Profimedia

Z modelky Simony Krainové se stala sportovkyně. Na sociálních sítích se netají tím, že chodí skoro každý den běhat. Tato krásná žena tak propadla běhu, díky kterému si udržuje postavu snů. Svým fanouškům na Instagramu nyní odhalila svůj fígl, jak uběhnout 10 km denně.

“Často mi píšete, jak to dělám, že dokážu skoro každý den v týdnu uběhnout 10 km. Není to samozřejmě jen o pevné vůli se každý den vykopat, ale je to hlavně o správné technice běhu, která vám pak dovolí běžet dlouho a bez pocitu totálního vyčerpání,” vysvětlila svým sledujícím Simona Krainová.

Modelka, která nedávno oslavila padesáté narozeniny je milovnicí běhu. Jak podotýká o správné technice běhu má hodně načteno. Velmi jí pomohla především kniha Chi Running, která detailně popisuje běh inspirovaný Tai Chi.

“Díky ní jsem se naučila běhat efektivně, lehce, bez zranění - únavové zlomeniny mám už dvakrát za sebou. Díky správnému držení těla a pomocí gravitace dostal můj běh úplně jinou dimenzi,” prozradila svůj tajný recept na každodenní běhání Simona Krainová.

Podle jejích slov je důležité z běhu odstranit neefektivní a nepřirozené pohyby. Modelka si ovšem posteskla, že tyto špatné návyky vidí u ostatních běžců celkem často.

“Jestli chcete,aby se vám z nekomfortní zóny stala komfortní a běh se stal dennodenní láskou, mrkněte na to… 10km done,” vzkázala svým instagramovým sledujícím Simona.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 12. 5. 2023 09:44 Nahlásit obsah