Kategorie Běhání

Článek
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept
Jak uběhnout 10 km denně? Simona Krainová prozradila svůj tajný recept Z modelky Simony Krainové se stala sportovkyně. Na sociálních sítích se netají tím, že chodí skoro každý den běhat. Tato krásná žena tak propadla běhu, díky kterému si udržuje postavu snů. Svým fanouškům na Instagramu nyní odhalila svůj fígl, jak uběhnout 10 km denně.
Článek
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí!
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! Modelka a influencerka Simona Krainová je úspěšná žena, jejíž způsob života některým lidem leží silně v žaludku. Zvláště na sociálních sítích jí hateři píšou, že se nestará o děti a o domácnost, nechodí do práce a pouze pečuje o svůj zevnějšek. V reakci na tuto kritiku se Simona Krainová na Instagramu rozohnila a popsala, jak to má ve skutečnosti.
Článek
NN NIGHT RUN: Sedm důvodů, proč běžet
NN NIGHT RUN: Sedm důvodů, proč běžet Noční doba letních a podzimních měsíců již tradičně patří seriálu NN NIGHT RUN a v roce 2022 tomu nebude jinak. Města, kam běžci od dubna do listopadu zavítají, budou stejná jako loni, začíná se v Ostravě a končí v Olomouci.
Článek
Bezpečnost žen při kondičním běhu
Bezpečnost žen při kondičním běhu Máte v plánu jít běhat ven? Nezapomeňte na bezpečnostní opatření, která vám pomohou cítit se bezpečně. Nedělejte si z běhu rutinu. Tento článek obsahuje několik bezpečnostních tipů, které použijte při běhu, a přitom zůstaňte v bezpečí.
Článek
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč Konec roku se u většiny z nás nese v duchu bilancování a hodnocení. Do nového roku pak většinou vcházíme s plány na to, jak náš život zlepšit. Někdo chce zhubnout, někdo chce méně utrácet a jiní více cestovat. Musíme si však přiznat, že ne všechna novoroční předsevzetí se nám podaří splnit. Vědci přišli s vysvětlením, proč tak často selháváme.