Kategorie Běhání

Článek
Bezpečnost žen při kondičním běhu
Bezpečnost žen při kondičním běhu Máte v plánu jít běhat ven? Nezapomeňte na bezpečnostní opatření, která vám pomohou cítit se bezpečně. Nedělejte si z běhu rutinu. Tento článek obsahuje několik bezpečnostních tipů, které použijte při běhu, a přitom zůstaňte v bezpečí.
Článek
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč
Až 80 % našich předsevzetí porušíme do šesti týdnů. Vědci zjistili proč Konec roku se u většiny z nás nese v duchu bilancování a hodnocení. Do nového roku pak většinou vcházíme s plány na to, jak náš život zlepšit. Někdo chce zhubnout, někdo chce méně utrácet a jiní více cestovat. Musíme si však přiznat, že ne všechna novoroční předsevzetí se nám podaří splnit. Vědci přišli s vysvětlením, proč tak často selháváme.
Článek
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál Pohodová atmosféra v areálu Hněvkovského Brno Jih, stovky nadšených běžců, které neodradila ani odpolední dešťová přeháňka a hlavně pak první vítězství tradičního účastníka závodu NN NIGHT RUN Richarda Bednáře. To byl ve zkratce další díl běžeckého seriálu NN NIGHT RUN v Brně.
Článek
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky Jaro je tu a příjemné slunné počasí nás láká nazout sportovní obuv a vyběhnout do parku či do lesa. Spousta nových běžců nadšeně vyráží s dobrými úmysly a ambiciózními cíli, ale jejich zájem brzy opadává, ačkoliv je běhání jedním z nejlevnějších a nejdostupnějších sportů.
Článek
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna Po premiéře pod Ještědem se seriál NN NIGHT RUN vrací do dobře známé lokality – poběží se na jihu Brna, kde to už pravidelní účastníci seriálů NN NIGHT RUN i innogy Winter Run velmi dobře znají.
Článek
V Plzni si užili běžci krásného podzimního večera
V Plzni si užili běžci krásného podzimního večera Zatímco v sobotu 23.9. prakticky po celém Česku pršelo, v Plzni bylo krásné počasí, které si užili všichni běžci i diváci. Seriál NN NIGHT RUN se těší velké popularitě a stejně tak tomu bylo i v Plzni. Na start všech závodů se postavilo k tisícovce běžců.
Článek
Běháváte sama? Tohle se vám bude určitě hodit!
Běháváte sama? Tohle se vám bude určitě hodit! Pokud ráda běháte a nemáte k sobě parťáka, je jasné že se ne vždy cítíte úplně bezpečně. Tento malý anti-útokový kroužek je přesně to, co hledáte!
Článek
5 tipů na efektivní cvičení, které změní celou vaši postavu
5 tipů na efektivní cvičení, které změní celou vaši postavu Hledáte efektivní cvičení, které změní vaše tělesné proporce? Máte štěstí, i tak komplexní cviky existují. A mohou být i zábavné. Cviky na celou postavu jsou jednoduché, rychle spalují kalorie a přinášejí opravdu viditelné výsledky. Hádáte, co mezi ně patří? Například dámské kliky. A několik dalších.
Článek
Nemůžete se donutit jít běhat? Vyzkoušejte následující motivace!
Nemůžete se donutit jít běhat? Vyzkoušejte následující motivace! Sychravé počasí v nás probouzí ospalost a přinutit se k nějaké aktivitě, natož venkovní, může být pěkný oříšek. Ani studený a nevlídný podzim však běžeckou „sezonu“ rozhodně neukončuje. Nemůžete se donutit jít běhat? Zkuste našich pět motivačních tipů.
(1) Načíst více