Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí!

Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! Zdroj: Profimedia

Modelka a influencerka Simona Krainová je úspěšná žena, jejíž způsob života některým lidem leží silně v žaludku. Zvláště na sociálních sítích jí hateři píšou, že se nestará o děti a o domácnost, nechodí do práce a pouze pečuje o svůj zevnějšek. V reakci na tuto kritiku se Simona Krainová na Instagramu rozohnila a popsala, jak to má ve skutečnosti.

Simona Krainová jede na plný plyn. Je modelka, influencerka, podnikatelka, manželka a dvojnásobná matka. Své úspěchy ráda zveřejňuje na Instagramu i Facebooku, kde pravidelně postuje také fotky své vypracované postavy a výsledky svých běžeckých pokroků. 

Když nahlédnete na Instagram nebo Facebook Simony Krainové, určitě zaznamenáte, že některým lidem nejsou příspěvky této krásné ženy příliš po chuti. A právě na tyto nenávistné či nepřející komentáře Simona Krainová aktuálně reagovala na svém instagramovém účtu.

“Když si občas čtu některé nenávistné komenty pod mýma postama s běháním, nestačím se divit. Naposledy jsem rozpoutala vášnivou diskusi na mém FB profilu, kde se evidentně spojily všechny matky a kuchařky roku. Měla jsem na chvilku pocit, že jsem se dopustila vážného zločinu když si jen tak běhám. Ano, ráda a často běhám… A proto jsem prý špatná matka, rozmazlená manželka a zoufalá kuchařka! Údajně mám doma služebnictvo, které vychovává a krmí moje děti… A do práce nechodím, a proto mám čas na blbosti,” rozepsala se Simona Krainová.

Tato modelka se rozhodla, že půjde s pravdou ven. Ve svém příspěvku tak popsala, jak u ní doma péče o domácnost a rodinu přesně probíhá.

“A tak chci říct, že moje pracovní tempo je někdy rychlejší než můj běh, že mám od narození dětí stejnou chůvu, která je součástí naší rodiny a dochází k nám na pár hodin v týdnu. Druhá pomoc je hospodyně dvakrát týdně na 5 hodin. Většinou žehlí, protože, jak asi víte, žiju se třemi muži a když přiběhnu, tak si ještě občas zatančím s mopem… A vzhledem k velikosti naší obytné plochy to je opravdu nekonečný taneček,” prozradila Simona Krainová otevřeně pravdu o své domácnosti.

Modelka dále doplnila, že na sociálních sítích sleduje spoustu mnohem úspěšnějších žen, které nikdo za jejich snahu něco pro sebe dělat a motivovat ostatní tolik nepranýřuje.

“A tak jsem si lámala hlavu, co s tím, a došla jsem k závěru, že možná slovo DONE za 10 km je jako červený hadr na býka… Nějaké návrhy? Změna slova je totiž ten nejmenší ústupek. P.S. Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! A kdo neumí ať čumí!!! DONE,” vzkázala ve svém instagramovém vyjádření Simona Krainová.

Zdroj: https://www.instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 26. 7. 2022 10:24 Nahlásit obsah