Žhavé trendy v manikúře: V jakých nehtech budete v roce 2019 zaručeně in?

Žhavé trendy v manikúře: V jakých nehtech budete v roce 2019 zaručeně in? Zdroj: Shutterstock.com

K nové módní sezoně jaro a léto 2019 se nevztahují pouze nové trendy v oblasti dámského oblečení, ale i manikúry. Chcete vědět, s jakými nehty budete letos zaručeně in? Rozhodně nic nezkazíte lakem s kovovým nádechem, třpytkami, bílou barvou nebo nude odstínem. Vašim nehtům bude letos slušet i žlutá barva.

Probíhající módní sezona jaro a léto 2019 prosazuje velmi hravou a pestrobarevnou dámskou manikúru. Jestli chcete své nehty uživit, inspirujte se následujícími trendy.

Velmi krátké nehty: Krása a praktičnost v jednom

Zdroj: Shutterstock.com

Že se dokonalá manikúra vyznačuje hlavně dlouhými nehty? V posledních letech je to velký omyl. Současné trendy přejí velmi krátkým nehtům, kterým sluší hlavně jednobarevné laky na nehty, jež jsou případně doplněny třpytkami. Díky krátkým a upraveným nehtům budete vypadat stylově a zároveň velmi elegantně.

Kovové laky na nehty: Klasika, která zaznamenává comeback

Zdroj: Shutterstock.com Kovové laky slaví v sezoně jaro a léto 2019 obrovský comeback. Noste kovové laky laděné do zlata, bronzova, červena, fialova nebo stříbrna. Tahle klasika, která opět získává na velké popularitě, se hodí jak pro krátké, tak delší nehty.

Třpytka sem, třpytka tam

Zdroj: Shutterstock.com Dalším trendem letošní sezony jsou jednoznačně třpytky. Jakým způsobem se používají? Nehty si nejprve nalakujte klasickým lakem a pak na ně naneste ten třpytkový. Hustší třpytkový lak můžete nanést třeba pouze na prsteníček, anebo klidně na všechny své nehty. S aplikací třpytek si příliš nedělejte těžkou hlavu, třpytky mohou být naneseny klidně ledabyle.

Co vám nesmí na nehtech chybět? Kanárkově žlutá

Zdroj: Shutterstock.com Společnost Pantone, která pro každý rok určuje barevné trendy, označila různé odstíny žluté jako jednu ze zásadních barev roku 2019. Tato skutečnost se odráží také na poli dámské manikúry. Vsadit můžete na žlutou (ideálně kanárkově žlutou), s níž barevně slaďte i vaše oblečení a doplňky.

Nude laky na nehty: Všestranná barva, kterou nic nezkazíte

Zdroj: Shutterstock.com Trendem roku 2019 jsou rovněž nude laky na nehty, které vám dodají přirozenost i ženskost. Nude odstíny jsou tím pravým pro velmi krátké nehty. Tento typ manikúry jenom dokazuje rčení, že v jednoduchosti je krása.

Černobílé nehty: Hravá manikúra, která sluší každé ženě

Zdroj: Shutterstock.com V letošním roce nehtům vládne i černobílá manikúra. Skvěle vypadají například cik cak vzory nebo černobílé čtverečkování. Tato manikúra vypadá velmi decentně, díky čemuž se hodí k jakémukoliv typu outfitu.

Tip: Dalším trendem letošního roku je také čistě bílý lak na nehty. Pokud se vám zdá černobílá manikúra velmi přezdobená, sáhněte právě po bílé barvě.

Tmavé laky na nehty: Je libo modrá, zelená nebo černá?

Zdroj: Shutterstock.com Jestli jsou na vás kovové nebo nude barvy velmi jemné, tím pravým pro vás budou tmavé laky na nehty. Trendy letošního roku přejí především lakům na nehty v tmavě modré, černé, tmavě červené nebo tmavě zelené barvě.

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2019 10:02 Nahlásit obsah