Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy

Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy Zdroj: Profimedia

Sympatická zpěvačka a členka uskupení 3v1 Martina Pártlová si užívá mateřství plnými doušky. Její vytoužená dcerka Stellinka, která přišla na svět 16. června 2021, nyní oslavila 5 měsíců. Jak Martina Pártlová ukazuje na Instagramu, její holčička roste jako z vody. A že je vážně roztomilá!

Martina Pártlová se novopečenou maminkou stala teprve po čtyřicítce. Tato 42letá sympaťanda dlouho toužila po dítěti. Jak sama ale v minulosti podotýkala, nenašla pro to “vhodný genetický materiál”.

Na to nejlepší v životě se Martině Pártlové vyplatilo počkat. Když se seznámila s 28letým hudebníkem Josefem Vařekou, nejen že našla životního partnera. Tomuto páru se totiž 16. června 2021 narodila vytoužená dcerka Stella.

Čas běží jako voda a Stellinka nyní oslavila 5 měsíců. Postupný přerod této holčičky z novorozeňátka v batole Martina Pártlová průběžně ukazuje na svém instagramovém účtu. A tak si nemůžeme nevšimnout, jak je malá Stellinka krásná a roztomilá.

Dneska je to 5 měsíců a narozdíl od maminky nám roste do krásy. Zcela objektivně říkám, že máme nejhezčí holčičku na světě … Dobře jsme si ji upekli @josef_vareka,” napsala Martina Pártlová na Instagram a připojila vzpomínkovou fotku z porodnice, kterou pořídila její kamarádka a kolegyně z 3v1 Nikol Štíbrová.

Pro Martinu Pártlovou a jejího partnera Josefa Vařeku je jejich dcerka Stellinka životním štěstím. Na koho vám přijde podobná? Na maminku, nebo na tatínka? Sama Martina Pártlová říká své dcerce také “Pepina” - tato maminka má tedy v podobě své holčičky pravděpodobně jasno.  

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 18. 11. 2021 14:22 Nahlásit obsah