Co ženy na mužích absolutně nesnáší? Pánové, následující věci raději nedělejte

Co ženy na mužích absolutně nesnáší? Pánové, následující věci raději nedělejte Zdroj: Shutterstock.com

Na začátku vztahu máme růžové brýle, díky kterým se nám náš partner zdá naprosto dokonalý. Jakmile tyto brýle postupně odložíme, začínáme si všímat některých nedokonalostí. Nás, ženy, dokážou vytočit absolutní maličkosti, které se týkají mužského vzhledu, chování a vlastností. Co na mužích nesnášíme a chtěly bychom změnit?

Přehnanou žárlivost

Říká se, že „kdo nežárlí, nemiluje“. Další rčení ale tvrdí, že „čeho je moc, toho je příliš“. A v případě žárlivého partnera to platí dvojnásob. Nesnášíme muže, kteří jsou žárliví a přehnaně nás na každém kroku kontrolují. Většina žen totiž ví, že zdravý vztah spíš než kontrolu a podezírání vyžaduje důvěru, vzájemnou komunikaci, věrnost a upřímnost.

Mamánkovství

Ženy absolutně nesnáší muže, kteří se i v dospělosti stále drží maminčiných sukní. Maminka zkrátka ví a dělá všechno nejlépe a partnerka je až na druhém místě. Mamánkovství není pro partnerský vztah vůbec nic dobrého stejně jako mužská dětinskost.

Pokud máte doma velkého kluka, který si rád hraje s velkými auty, motorkami a má pouze své koníčky, asi víte, o čem je řeč. Jestli je tento muž ve všech praktických záležitostech společného života naprosto nesamostatný, spoléhá se na druhé a často se uráží, je v ženských očích skoro „na zabití“.

Zdroj: Shutterstock.com

Nepořádnost a laxnost

Nepořádní muži jsou kapitolou sama o sobě. Ne každá z nás má doma muže, který vysaje, vytře, vypere nebo uvaří. Spíš než to, běháme po bytě a sbíráme poházené ponožky nebo sklápíme záchodové prkénko. Je toho ale mnohem víc. Pokud už s partnerem bydlíme v jedné domácnosti, co nás na společném soužití z praktického hlediska nejvíc štve?

  • Když nechá prázdný kelímek od jogurtu nebo prázdný nápojový karton od mléka na kuchyňské lince.
  • Když zapomene použitý a mokrý ručník na posteli v ložnici.
  • Když své použité špinavé oblečení nehodí do prádelního koše, ale nechá ho přehozené přes židli.
  • Když nesklopí záchodové prkénko a nechá pokapanou záchodovou mísu.
  • Když si v umyvadle po holení neuklidí svoje vousy.
  • Když si nevšímá maličkostí, které je třeba udělat. Například když dojde WC papír a nenapadne ho dát na držák nový.

Zanedbanou hygienu

My ženy jsme od přírody čistotnými tvory, což se o některých mužích rozhodně říct nedá. Správný muž by měl zkrátka věnovat pozornější péči svému tělu, a to od hlavy až k patě. Když si nestříhá nehty, trčí mu chloupky z nosu a voní intenzivně svým potem spíš než deodorantem, zvedá se nám krevní tlak.

Zdroj: Shutterstock.com

Chvástání, všeználkoství a přehnaný egoismus

Všude byl, všechno zná, se vším si umí poradit. A jen tak sedíte vedle něj a posloucháte jeho nekonečný monolog. No, není to otravné? My ženy vedle sebe samozřejmě máme rády inteligentní muže, ale pokud se nekonečně chvástají a honí si při tom svoje ego, spíš nám to přijde pěkně otravné.

Příliš „chytří“ muži tímto chováním často nevědomky podrývají také naši sebedůvěru v nás samé – některé ženy tak mohou nabýt pocitu, že nejsou tak dobré, jako jejich partner.

Autor:
Publikováno: 8. 2. 2019 10:00 Nahlásit obsah