Nejdokonalejší ženské tělo na světě: Podle vědců je to postava krev a mlíko

Nejdokonalejší ženské tělo na světě: Podle vědců je to postava krev a mlíko Zdroj: Freepik

Zajímá vás, jak vypadá nejkrásnější ženské tělo na světě? Podle výzkumu vědců z Texaské univerzity má ideální ženská postava výšku 168 centimetrů a míry 99-63-91 centimetrů. Toto vědecky nejdokonalejší tělo, po kterém většina lidí všech pohlaví šílí, tedy rozhodně nepředstavuje hubenou modelku, ale ženu s krásnými křivkami.

Vědci z Texaské univerzity definovali na základě svého výzkumu nejkrásnější ženské tělo na světě. Nejkrásnější žena měří 168 centimetrů a disponuje mírami 99-63-91 centimetrů. Pro představu, tato čísla se takřka přesně shodují s britskou herečkou, modelkou a televizní moderátorkou Kelly Brook, která je opakovaně označována za ženu s vědecky nejkrásnějším tělem na světě.

Jakým způsobem dále texasští vědci zjistili, že má Kelly Brook postavu snů? Vypočetli tzv. waist-hip ratio. Jedná se o číslo, ke kterému se dojde vydělením obvodu pasu obvodem boků. Čím nižší toto číslo je, tím má žena dokonalejší postavu. Waist-hip ratio Kelly Brook, která podle svých slov nikdy nepodstoupila plastickou operaci, je přitom 0,7, což je ideál.

Navzdory tomu, že Kelly Brook se podle vědeckých výpočtů pyšní ideálním tělem, tato kráska přiznává, že si ji kvůli postavě lidé hodněkrát dobírali. Když například v roce 2017 zveřejnila na Instagramu fotku v bikinách, někteří sledující jí psali, že vypadá jako velryba a obvinili ji z toho, že ztloustla.

“Na sociálních sítích mě sledují milí a inteligentní lidé, se kterými si moc ráda povídám. Nedovolím ale, aby mě negativita několika jedinců zastavila ve sdílení dalších příspěvků,” odpověděla Kelly Brook na nenávistné komentáře vztahující se k jejímu tělu na svém twitterovém účtu.

V každém případě má hereččina postava s krásnými ženskými křivkami, která je podle vědců ideálním ženským tělem, velmi daleko do hubených modelek. Kelly Brook je totiž oproti kráskám z přehlídkových mol ženou krev a mlíko.

Souhlasíte se zjištěním vědců ohledně dokonalé ženské postavy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Psychside.com, Instagram.com, Twitter.com

Autor:
Publikováno: 8. 11. 2021 09:47 Nahlásit obsah