Kategorie Vědecký výzkum

Článek
Kteří lidé mají nejšťastnější manželství? Vysocí muži a malé ženy
Kteří lidé mají nejšťastnější manželství? Vysocí muži a malé ženy Že dvojice, kterou tvoří vysoký muž a malá žena vypadá velmi nesourodě? Nenechte se zmást prvním dojmem, podle vědců z jihokorejské Konkuk University má právě tento pár skvělé vyhlídky na velmi šťastné manželství. Důležitou roli v tomto případě hraje především výška muže, a to hned z několika důvodů.
Článek
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy Že koupelna je výhradně ženským teritoriem? Podle nejnovějšího vědeckého výzkumu to není zas tak pravda. Také muži si chtějí uzurpovat tuto místnost sami pro sebe a prý v ní tráví mnohem víc času než ženské pokolení. Muži ovšem neholdují zkrášlovacím procedurám, čas v koupelně tráví úplně z jiného důvodu. A ten vás možná překvapí!
Článek
Trpí muži při rýmečce opravdu víc než ženy?
Trpí muži při rýmečce opravdu víc než ženy? Chřipková sezona je v plném proudu. Možná, že i ten váš partner právě teď „umírá“ na nepříjemnou rýmečku. Pokud si ovšem myslíte, že to jenom hraje, tak to pozor. Britští vědci totiž přišli s tím, že muži na rozdíl od žen snášejí obyčejnou virózu mnohem hůř.
Článek
Sexuální výzkumy, nad kterými (často) zůstává rozum stát
Sexuální výzkumy, nad kterými (často) zůstává rozum stát Ženy, které mají maturitu nebo vyšší vzdělání, hůře dosahují orgasmu. Špatná finanční situace oslabuje sexuální apetit. Gayové mají oproti heterosexuálům delší a užší penis. Nevěříte? Podle vědeckých výzkumů se jedná o holá fakta.