Kategorie Přiznání

Článek
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí!
Simona Krainová napsala, jak se stará o domácnost: Každá z nás nakládá se svým časem a životem, jak nejlíp umí! Modelka a influencerka Simona Krainová je úspěšná žena, jejíž způsob života některým lidem leží silně v žaludku. Zvláště na sociálních sítích jí hateři píšou, že se nestará o děti a o domácnost, nechodí do práce a pouze pečuje o svůj zevnějšek. V reakci na tuto kritiku se Simona Krainová na Instagramu rozohnila a popsala, jak to má ve skutečnosti.
Článek
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku
Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku Marina Balmasheva patří k nejznámějším ruským influencerkám. Lidé se zájmem na Instagramu sledovali její radikální hubnoucí proměnu. Nyní si vysloužila pozornost za něco zcela jiného. Veřejně se na Instagramu přiznala, že se rozvedla s manželem a čeká dítě s dospělým nevlastním synem. Nyní se tomuto nesourodému páru narodilo společné miminko.
Článek
Tento muž dlouhých 78 let skrýval tajemství. Odhalením pravdy šokoval tisíce lidí
Tento muž dlouhých 78 let skrýval tajemství. Odhalením pravdy šokoval tisíce lidí Po dobu karantény, kdy se lidé nemohli stýkat se svými přáteli či se věnovat aktivně svým koníčkům, měli dostatek času přemýšlet. Stejně na tom byl také muž, který si právě díky karanténě a spoustě času uvědomil, že nastal čas prozradit to, co dlouhá léta zamlčoval.
Článek
Mentální tréninkové techniky, které vás učiní být „odolnější a tvrdší“
Mentální tréninkové techniky, které vás učiní být „odolnější a tvrdší“ Správné pozitivní myšlení nám pomáhá překonat jakékoliv překážky v životě, a to začíná tréninkem duševní houževnatosti.