Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tento muž dlouhých 78 let skrýval tajemství. Odhalením pravdy šokoval tisíce lidí

Tento muž dlouhých 78 let skrýval tajemství. Odhalením pravdy šokoval tisíce lidí Zdroj: dailymail.co.uk

Po dobu karantény, kdy se lidé nemohli stýkat se svými přáteli či se věnovat aktivně svým koníčkům, měli dostatek času přemýšlet. Stejně na tom byl také muž, který si právě díky karanténě a spoustě času uvědomil, že nastal čas prozradit to, co dlouhá léta zamlčoval.

Tímto mužem je Kenneth Felts, který oslavil už 90. narozeniny a žije v Americkém státě Colorado. Právě díky karanténě v důsledku pandemie koronaviru se rozhodl sepsat své memoáry. Skrýval desítky let tajemství, které se původně rozhodl vzít do hrobu. Nakonec však našel odvahu všem odhalit šokující pravdu.

“V roce 1942, když jsem měl 12 let, jsem si uvědomil, že jsem gay. Zároveň jsem si byl vědom toho, že pokud řeknu pravdu, přijdu o rodinu, práci a o všechny své přátele. Okamžitě by mě označili za zvrhlíka,” napsal na sociální síť důchodce. Tak se po dlouhých 78 letech veřejně přiznal, že ho po celý jeho život přitahovali muži.

Zdroj: digitaltariq.com Pro jeho rodinu i přátele to byl velký šok, se kterým se dodnes snaží smířit. Ohlasy tisíců lidí na síti vyjadřují muži podporu. Kenneth se také svěřil, že dva roky tajně miloval muže jménem Phillip a po letech se ho pokusil vypátrat. Ovšem když se mu to konečně podařilo, zjistil, že jeho láska Phillip zemřel.

“Je to strašně smutné, že jsem byl tak blízko své lásce a zároveň bolestivé, že jsem se s ní nemohl rozloučit. Byl to milující muž, moje první a největší láska. Velmi jsem ho miloval. Odpočívej v pokoji Phillipe,” rozloučil se takto s bývalou láskou.

Autor:
Publikováno: 31. 8. 2020 11:08 Nahlásit obsah