Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku

Ruská blogerka porodila chlapečka nevlastnímu synovi. Z Mariny Balmashevy jsou lidé v šoku Zdroj: Instagram.com @marina_balmasheva

Marina Balmasheva patří k nejznámějším ruským influencerkám. Lidé se zájmem na Instagramu sledovali její radikální hubnoucí proměnu. Nyní si vysloužila pozornost za něco zcela jiného. Veřejně se na Instagramu přiznala, že se rozvedla s manželem a čeká dítě s dospělým nevlastním synem. Nyní se tomuto nesourodému páru narodilo společné miminko.

Příběh ruské influencerky je zamotanější než romantický film

Všem po přiznání 35leté influencerky Mariny Balmashevy spadla čelist. I když se zdá, že je nyní šťastná, spokojená a vyrovnaná, spousta lidí by nechtělo být v její kůži. Poté, co v roce 2020 otevřeně řekla, že má po rozvodu a je těhotná se svým nevlastním synem Vladimirem, většina lidí zalapala po dechu.

Příběh Mariny Balmashevy je zamotaný jako romantický film. Ovšem nevymysleli jej scénáristé, ale sám život. 35letá Marina otěhotněla s dvacetiletým mladíkem Vladimirem, který je synem jejího bývalého manžela. Na tom by nebylo zas tak nic zvláštního, kdyby dříve nebyla jeho nevlastní matkou a od jeho sedmi let jej nevychovávala.

Svůj vztah s nevlastním synem bere vážně

Jak sama Marina říká, v posledních dvou letech to mezi nimi začalo jiskřit. Svůj vztah s dvacetiletým mladíkem bere influencerka velmi vážně. Tento neobvyklý pár se již potají vzal. Manželé svou lásku zpečetili i společným miminkem. Marině a Vladimirovi se 18. ledna 2021 se narodil zdravý chlapeček.

“Někteří lidé nás okamžitě odsoudí. I tak se najdou další, kteří nám rozumí a drží nám palce. Jsme spolu šťastní, a to také přejeme vám všem,” napsala 35letá Marina o svém vztahu s nevlastním synem na Instagramu.

Podváděný manžel nemůže Marině přijít na jméno

A co bývalý manžel Alexej? Tento muž žije v současnosti sám bez partnerky a příkladně se stará o dalších pět dětí, které si s Marinou během manželství společně adoptovali. Jak influencerka tvrdí, chce se na výchově těchto dětí podílet i nadále.

“Svedla mého syna. Sám Vladimir by to neudělal, před ní ještě neměl žádnou přítelkyni. Když jsem spal, utíkala z ložnice do postele mého syna. Poté se vrátila a dělala, jako by se nic nestalo. Odpustil bych jí, že mě podvádí, kdyby to nebylo s mým synem. Když jsem zjistil, co se děje, požádal jsem hned o rozvod,” řekl rozzlobeně Marinin bývalý manžel Alexej.

Vztahy v této ruské rodině jsou velmi zamotané

Milenecký vztah mezi Marinou a Vladimirem se rozhořel zhruba před dvěma lety. Vladimirovi bylo 19 let a vrátil se zrovna domů na prázdniny po semestru na univerzitě. Pomáhal své nevlastní matce v kuchyni, staral se o adoptované děti a nakupoval. 

Marina a Vladimir jsou spolu údajně velmi šťastní a těší se ze společného manželského života i ze svého novorozeného miminka. A kdo jim s ním bude pomáhat? Vladimírova matka, která je také bývalou manželkou podvedeného Alexeje. Vztahy v této ruské rodině nemohou být zamotanější!

Autor:
Publikováno: 22. 1. 2021 13:00 Nahlásit obsah