Celebrity se pochlubily vysvědčením svých potomků. Kdo dostal samé jedničky a kdo kritizoval systém známkování?

Celebrity se pochlubily vysvědčením svých potomků. Kdo dostal samé jedničky a kdo kritizoval systém známkování? Zdroj: Profimedia

Konec školního roku prožívají nejen děti, ale také jejich rodiče. Děti přinášejí domů vysvědčení a konečně mají prázdniny. O své zážitky z konce školního roku se na Instagramu podělily také mnohé české osobnosti. Kdo se pochlubil krásným vysvědčením svého dítěte a kdo apeloval, že nejde jenom o známky?

Kdo měl z vysvědčení svého dítěte velkou radost? Například moderátorka Iveta Lutovská Vítová, která na svém instagramovém profilu sdílela vysvědčení své dcery Anety, která chodí do druhé třídy.

“Pyšná! Ne na to, že má jedničky (i když to vlastně taky), ale že jsme spolu tu druhou třídu zvládly a nemáme tiky,” napsala hrdá maminka na Instagram.

Fotku s vysvědčením svého syna Davida předvedla na Instagramu také moderátorka Sama doma a bývalá česká Miss Lucie Křížková. 

“Dva roky rozdíl. Delší ruce, delší nohy, pár kilo navíc (stále píšu o Dejvovi), vysvědčení stejné. Mám z tebe radost. Ahoj třetí třído. A hurá, prázdniny!!!” uvedla usměvavá maminka na svém instagramovém profilu.

Kdo další se na Instagramu pochlubil vysvědčením svých dětí? Nechyběla ani moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo, která sdílela fotku svých dětí Michaela a Zuzany, kterak v rukou drží vysvědčení.

“Další rok za námi. Milujeme vás, lásky naše,” napsala Eva Decastelo a připojila hashtagy #vysvedceni a #dobretodopadlo.

Co se týče hodnocení dětí na konci školního roku, proti proudu se rozhodla jít Simona Krainová. Modelka sdílela příspěvek Městské policie, ve kterém stojí, že by rodiče na konci školního roku neměli konkrétní známky na vysvědčení příliš řešit, a měli by naopak k výsledku vysvědčení přistupovat s ledovým klidem a bez vyhrocených emocí.

„Blíží se hodnocení vašich dětí. Chápeme, že všichni byste chtěli, aby bylo co nejlepší. Pamatujte však na to, že mezi dětmi jsou i budoucí umělci, kteří nepotřebují znát matematiku. Jsou tam podnikatelé, které nezajímá dějepis nebo anglická literatura. Jsou tam sportovci, pro které je fyzická kondice důležitější, než fyzika. Když dostanou Vaše děti výborné známky, je to skvělé! Když ne, prosíme, neberte jim jejich sebevědomí a důstojnost,“ stálo například v příspěvku.

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2022 07:38 Nahlásit obsah