Kategorie Francie

Článek
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky
Restaurace naúčtovala za jeden talíř špaget s polovinou humra 12 tisíc korun. Americkým turistkám se na jihu Francie protočily panenky Všichni víme, že oběd v turistické destinaci může přijít pěkně draho. Co ale zažily americké turisty na jihu Francie, předčí všechna vaše očekávání. Na pronajatou jachtu si objednaly jeden talíř špaget s humřím masem, za který daly neuvěřitelných 500 eur, tedy v přepočtu více než 12 tisíc korun.
Článek
Dopravní značka bílého kosočtverce na modrém pozadí platí nově ve Francii: Víte, co znamená?
Dopravní značka bílého kosočtverce na modrém pozadí platí nově ve Francii: Víte, co znamená? Ve Francii nově zavedli dopravní značku bílého kosočtverce na modrém pozadí, za jejíž nedodržení můžete dostat pokutu až ve výši 135 euro. Tato značka reaguje na nejpalčivější situace v dopravě a je možné, že se postupně rozšíří po celém evropském kontinentu. Víte, co dopravní značka bílého kosočtverce na modrém pozadí znamená?
Článek
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou Oblíbená moderátorka Eva Perkausová si udělala výlet do hlavního města Francie, Paříže. Toto město zamilovaných má neopakovatelnou atmosféru ve všech ročních období. I během sychravého podzimu si z Paříže odnesete spoustu neopakovatelných zážitků. A ví to i Eva Perkausová, která si nenechala ujít hlavně noční Eiffelovu věž.
Článek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek Jižní Francií hýbe incident, ke kterému došlo minulý týden na pláži města Sainte-Marie-la-mer. Dvě ženy se zde opalovaly nahoře bez. Následně k nim přistoupili policisté s tím, aby se na žádost jiných rekreantů zahalily. Celá záležitost vyvolala velkou kritiku na sociálních sítích. Žen se zastal i francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin.
Článek
Proč jsou Francouzky tak okouzlující? Poznejte tajemství jejich přirozené krásy
Proč jsou Francouzky tak okouzlující? Poznejte tajemství jejich přirozené krásy Francouzky jsou proslulé svým osobitým šarmem a smyslem pro eleganci. Na své přirozené kráse, o kterou s láskou pečují, si zakládají už od holčičího věku. Francouzky ví, že nic se nemá přehánět. Právě ony zastávají rčení, že v jednoduchosti je krása. Jaké je tedy tajemství jejich proslulého šarmu?