Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami

Máte pocit, že vás přítel podvádí? Odhalte nevěru pomocí triku se třpytkami Zdroj: Shutterstock

Říká se, že šestý smysl žen nikdy nelže. Pokud vás tedy nahlodává červíček podezření, že vás váš přítel podvádí, chtějte opravdový důkaz. Odhalit možnou nevěru lze pomocí jednoduchého triku se třpytkami, které schováte důmyslně v autě. Jestliže se tímto způsobem přítelova nevěra potvrdí, už je pouze na vás, jak budete postupovat dál.

Chytrý trik, jak odhalit nevěru, představila tiktokerka Chrissy J

Nevěra ve vztahu bohužel není nic výjimečného. Nemusí to ani mezi vámi s partnerem skřípat. Naopak můžete žít zdánlivě ve spokojeném svazku. Co když jste ale začala mít podezření, že vás přítel podvádí?

Na perfektní trik, jak odhalit možnou nevěru, ve svém tiktokovém videu poukázala britská influencerka Chrissy J. Co vše k tomuto testu nevěry podle jejího postupu potřebujete? Balíček třpytek a klíče od přítelova auta, do kterého podniknete tajnou výpravu.

Zdroj: Shutterstock Třpytkový trik je testem nevěry. Jak při něm postupovat?

Influencerčin důmyslný plán, jak chytnout nevěrného partnera pomocí třpytek v autě při činu, vzbudil na TikToku velký rozruch. Zvlášť ženy všeho věku jej považují za úžasný a velmi chytrý. Jak tedy při třpytkovém triku, který má odhalit možnou partnerovu nevěru, postupovat?

Sklopte mírně stínítko (sluneční clonu) na straně spolujezdce. Z tohoto stínítka následně odklopte zrcátko, na které nasypte barevně výrazné třpytky. Zrcátko opatrně zaklapněte a stínítko vraťte na původní místo.

Zdroj: Shutterstock Máte podezření, že vás přítel podvádí? Jděte do třpytek, radí influencerka

Jak tento třpytkový trik funguje? Tiktokerka Chrissy J poukazuje na to, že právě pomocí třpytek rozsypaných v autě lze dokázat, že v přítelově autě byla přítomna jiná žena či dívka. Když si totiž žena sedne na místo spolujezdce, následně velmi často odklopí zrcátko na stínítku, aby si zkontrolovala svůj make-up nebo se upravila.

“Jestli máte podezření, že vás přítel podvádí, rozhodně to zkuste,” doporučuje influencerka Chrissy J ve svém tiktokovém videu. Navíc dodává, že třpytky nejdou z vozu nijak vysát či uklidit, takže půjde o více než jasný důkaz.

Zdroj: Malaymail.com, Tyla.com, Tiktok.com/@chrissy.j.xx
Autor:
Publikováno: 6. 12. 2023 15:28 Nahlásit obsah