Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat

Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat Zdroj: Shutterstock

30letá influencerka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků. Od dětství kvůli tomu bojovala s nadměrným ochlupením. Co pro ni bylo v minulosti stigma, nyní již neřeší. Stala se z ní žena s plnovousem, která své nadměrné ochlupení ukazuje nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans.

Po dobu 16 let se holila každý den

Že Američanka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků, je nejvíce patrné na její tváři. Posledních 16 let života strávila dennodenním holením, poté řekla dost a učila se své nadměrné ochlupení přijmout.

“Byla to bolestivá cesta. Po fyzické stránce i po té emocionální. Zkrátka, je teď ze mě žena s plnovousem. Lidi, kteří mě neznají, to často pohoršuje. Já a můj přítel ale moje vousy naprosto zbožňujeme,” prozradila Coral Renaie pro portál Daily Mail.

Za své tělo se dříve styděla

Tato žena z amerického Kansasu se každý den holila už od prvotního nástupu puberty. Právě holení svých hustých chloupků viděla jako jedinou cestu, jak zapadnout mezi ostatní. Coral Renaie upřímně říká, že se v minulosti velmi styděla za své tělo. Nyní se snaží sebe sama přijmout takovou, jaká je.

“Moje vousy nemají nic společného s tím, jaká jsem. Nejsem uvnitř zvláštní ani jiná,” řekla influencerka, která svůj aktuální vzhled naprosto miluje.

Díky plnovousu pracuje jako tvůrkyně obsahu na sociálních sítích

Ze svého nestandardního vzhledu se snaží vytěžit i něco navíc. Proto se v současnosti živí jako tvůrkyně obsahu na sociálních sítích. A to nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans. Jak Coral Renaie podotýká, většinu jejích sledujících tvoří muži, kteří se na její hustý porost nedokážou vynadívat.

Influencerka se samozřejmě v online světě i v reálném světě setkává s kritikou a nepochopením. Nepříjemné komentáře však hází za hlavu. “Neustále slyším, že bych se měla oholit. Nikdo mi ale nebude říkat, co mám se svým tělem dělat,” podotkla Coral Renaie rázně.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Blesk.cz, Instagram.com/coralrenaie14
Autor:
Publikováno: 13. 10. 2023 12:45 Nahlásit obsah