Kategorie Syndrom polycystických ovarií

Článek
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat
Žena s plnovousem si založila OnlyFans. Někteří muži se na její porost nemohou vynadívat 30letá influencerka Coral Renaie trpí syndromem polycystických vaječníků. Od dětství kvůli tomu bojovala s nadměrným ochlupením. Co pro ni bylo v minulosti stigma, nyní již neřeší. Stala se z ní žena s plnovousem, která své nadměrné ochlupení ukazuje nejen na TikToku a Instagramu, ale také na OnlyFans.
Článek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek
Martin Donutil a Sára Affašová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Den matek Herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová se stanou zanedlouho rodiči. Že čekají první společné miminko, oznámili veřejnosti na Instagramu, a to u příležitosti Dne matek. Sára Affašová, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, na této sociální síti konkrétně sdílela romantickou fotku s těhotenským bříškem, které jí zamilovaně líbá její partner.
Článek
Kanaďanka má na tváři husté mužské vousy. Za její problém může syndrom polycystických ovarií
Kanaďanka má na tváři husté mužské vousy. Za její problém může syndrom polycystických ovarií Kanaďanka Gennevieve Vaillancourt žije se syndromem polycystických ovarií (PCOS) již od svých 16 let. Jedním z příznaků tohoto endokrinního onemocnění je také mužské ochlupení na těle. Právě proto má tato 34letá žena na tváři mužské vousy. Jak sama říká, změnila přístup k životu a přestala se za ně stydět. Nyní je konečně šťastná.
Článek
Potetovaná kuchařka Kamu trpí syndromem polycystických ovarií PCOS. Na Instagramu zveřejnila upřímnou zpověď
Potetovaná kuchařka Kamu trpí syndromem polycystických ovarií PCOS. Na Instagramu zveřejnila upřímnou zpověď Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu zveřejnila na Instagramu fotku ve spodním prádle a s vypouklým bříškem. Jak by se mohlo na první pohled zdát, tato potetovaná diva není těhotná. Za vypouklé břicho může vážná nemoc, kterou Kamu trpí. Slavná kuchařka se v upřímné instagramové zpovědi přiznala, že má syndrom polycystických ovarií.