Štvou vás nová neodnímatelná víčka na pet lahvích? Celou dobu jste je otevírali špatně!

Štvou vás nová neodnímatelná víčka na pet lahvích? Celou dobu jste je otevírali špatně! Zdroj: Shutterstock

Nový typ víček na pet lahvích mnohým z nás pořádně komplikuje život. Že s tím nejde nic udělat? Populární tiktoker AndreLifeHack ukázal trik, díky kterým se nám bude pít z pet lahví jedna báseň. Naučte se podle jeho vychytávky správně otevírat nová neodnímatelná víčka na pet lahvích a zbavte se zbytečného stresu!

Jednoduchý trik pro snadné otevírání nových víček

Od zavedení nového typu uzávěrů na pet lahvích se mnoho lidí potýká s nepříjemnostmi při jejich otevírání. Evropská komise rozhodla o jejich používání v roce 2022 s cílem snížit plastový odpad a podpořit ekologii. Nová víčka jsou pevně připevněná k lahvím, což má zabránit jejich ztrátě a následnému znečišťování životního prostředí. Ale pro spotřebitele to znamená jeden velký problém − jak se z lahve napít pohodlným způsobem?

Populární TikToker AndreLifeHack se rozhodl tento problém vyřešit a natočil video, v němž lidem ukázal jednoduchý trik na správné otevření nového víčka. Po odšroubování stačí víčko zatlačit na opačnou stranu hrdla, kde se zasekne za speciální vroubky. Tímto způsobem se můžete snadno pít, aniž by vám víčko jakkoliv překáželo.

Zdroj: Shutterstock

Pro většinu lidí je tato vychytávka velmi praktická

Většina sledujících byla z této vychytávky nadšená a označili ji za velmi praktickou. Ne každý s ní však byl spokojený. Někteří lidé si například stěžují, že je to zbytečně složité a raději upřednostňují odtrhnutí víčka.

Evropská komise tvrdí, že nový typ uzávěrů je krokem k ochraně životního prostředí. Mnozí spotřebitelé však mají opačný názor. „Já to víčko vždycky odtrhnu zubama,” přiznal se jeden uživatel TikToku. „Strašně mě vytáčí,“ píše další.

Nové uzávěry na lahvích jsou tu a je jen na vás, jak se s nimi poperete. Možná vám trik TikTokera AndreLifeHack usnadní život, nebo zůstanete u svého osvědčeného způsobu. Ať tak či onak, hlavní je, aby pití z lahve bylo co nejpohodlnější. Zkuste to sami a uvidíte, jestli vám tento tip opravdu pomůže!

Zdroj: Tiktok.com/@andrelifehack, Emefka.sk, Info.sk

Autor:
Publikováno: 19. 6. 2024 10:05 Nahlásit obsah