Kategorie Ženská krása

Článek
Zákon přitažlivosti existuje: Co muže na ženách nevědomky přitahuje?
Zákon přitažlivosti existuje: Co muže na ženách nevědomky přitahuje? Jak podle mužů vypadá ženský ideál krásy a jak by definovali svou femme fatale? Každý muž vám jistě řekne něco jiného. Nejde jenom o výrazný dekolt, pevný zadeček, pěkný obličej, inteligenci či laskavou povahu. Muže nenechají v klidu úplně jiné parametry ženské krásy, které je k zástupkyním něžnějšího pohlaví podvědomě přitahují jako magnet.
Článek
Manžel vyznal veřejně lásku své boubelaté ženě: Krásné jsou podle něj všechny tvary i velikosti ženského těla
Manžel vyznal veřejně lásku své boubelaté ženě: Krásné jsou podle něj všechny tvary i velikosti ženského těla „Krása přichází v různých tvarech a velikostech.“ Tímto facebookovým postem vyjádřil Američan Robie Tripp poklonu své milované ženě, která se pyšní oblejšími křivkami. K postu připojil společné foto, kterak se spoře odění procházejí po pláži. Že Robieho post chytil za srdce i ostatní, dokazuje fakt, že jej dosud sdílelo přes 200 tisíc lidí.
Článek
Ženská krása je všudypřítomná: Portréty žen z 37 zemí světa
Ženská krása je všudypřítomná: Portréty žen z 37 zemí světa The Atlas Of Beauty, tak se jmenuje projekt rumunské fotografky Mihaela Noroc. Michaela se jednoho rána zkrátka sbalila a vypravila se do světa fotit ženskou krásu. Procestovala řadu zemí a zachytila stovky ženských tváří a seznámila…
Článek
Atraktivita ženy podle historických trendů aneb jak se posuzovala ženská krása v minulosti
Atraktivita ženy podle historických trendů aneb jak se posuzovala ženská krása v minulosti Atraktivita ženy je věcí subjektivní. Co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Přesto máme několik obecných rysů, podle kterých ženskou krásu posuzujeme. Tyto trendy si pochopitelně prošly svou evolucí. Věděli jste například, že v 18. století byla krása ženy posuzována podle bělosti její pokožky?
Článek
Ideál krásy podle světových měřítek
Ideál krásy podle světových měřítek Americká novinářka Esther Honig vytvořila unikátní projekt nazvaný "Before and After (tedy předtím a poté), který se věnuje ideálu ženské krásy. Cílem projektu bylo získat informace o tom, jak se cení ženská krása a její…