Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku?

Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku? Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová na Instagramu naplno promluvila o svém těhotenství. Modelka, která nosí pod srdcem v pořadí už třetí dítě, svým fanouškům prozradila přesný termín porodu. A nejen to. Otevřeně také dodala, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Rovněž se svěřila s tím, jaké nenarozenému miminku vybrala s partnerem Jaromírem Soukupem jméno.

Modelka Agáta Hanychová vychovává už 11letého syna Kryšpína a 5letou dceru Miu. Těmto dětem přibude za několik měsíců nejmladší člen do party. Jak už Agáta Hanychová oznámila v loňském roce, čeká miminko s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. 

Zajímá vás, kdy má termín porodu? Modelka na svém oficiálním instagramovém účtu prozradila, že termín porodu jí vychází přesně na 28. dubna 2023. Tento den je přitom pro Agátu velmi speciální. Má totiž narozeniny a oslaví přesně 38 let.

Tipli byste Agátu Hanychovou na chlapečka, nebo holčičku? Pohlaví miminka, které nosí pod srdcem, modelka svým instagramovým sledujícím také odtajnila. Bude to holčička. “Pro holku máme Rozárku a pro kluka nemáme žádné, protože víme, že to bude holka,” napsala Agáta v instastories, ve kterých reagovala na dotazy svých fanoušků.

Rozárka, která se narodí ve znamení Býka, bude prvním společným dítětem Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. “Objednaný císařský řez zatím nemám. Budu se modlit, abych Rozárku rodila normálně jako Kryšpína a Miu,” uvedla v živém přenosu na Instagramu Agáta Hanychová, která i do třetice doufá v přirozený porod.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova
Autor:
Publikováno: 5. 1. 2023 10:28 Nahlásit obsah