Americká maminka ukazuje vrásčité břicho po dětech. Je inspirací pro ženy, které se za své břicho po porodu stydí

Americká maminka ukazuje vrásčité břicho po dětech. Je inspirací pro ženy, které se za své břicho po porodu stydí Zdroj: Shutterstock

Fitness influencerka a trenérka Kylee Austinová z americké Arizony byla vždy hrdá na svou postavu. A poté si pořídila děti. Dnes je pyšnou trojnásobnou maminkou, na které se však proběhlá těhotenství výrazně podepsala. Kylee Austinová má po dětech vrásčité břicho, které se však nestydí veřejně ukazovat. A tak je pro spoustu žen velkou inspirací.

Po dětech má vrásčité břicho a diastázu

Součástí života Američanky Kylee Austinové byly vždy pohyb, pravidelné cvičení a zdravý jídelníček. Tato fitness influencerka a trenérka si proto myslela, že jelikož se udržuje, i po dětech bude vypadat perfektně.

Jenže tělo se Kylee Austinové po prvním těhotenství s jedním dítětem a po druhém těhotenství s dvojčaty výrazně změnilo. Po dětech jí totiž zůstalo vrásčité břicho, ze kterého byla původně velmi nešťastná. Po porodech také bojuje s diastázou, což je rozestup břišních svalů bezprostředně související s těhotenstvím.

Nevidí důvod, proč by se měla za své tělo stydět

Kylee Austinová si v současnosti uvědomuje, že právě její tělo darovalo život třem největším láskám jejího života, tedy jejím dětem. Podle jejího názoru proto není důvod, proč by se měla za své tělo, a tedy i za své břicho, stydět.

“Pochybovala jsem o sobě. Potom jsem si uvědomila, že musím změnit své myšlení a přístup k sobě samotné. Skutečná krása spočívá v lásce, kterou může dát máma svým dětem. Moje tělo dalo život třem dětem, proto už nemůže vypadat stejně jako dříve. Jsem však na své tělo hrdá,” zamyslela se Kylee Austinová na Instagramu.

I s vrásčitým břichem je na Instagramu inspirací pro ostatní maminky

Trojnásobná americká maminka začala své břicho po třech porodech veřejně ukazovat na sociálních sítích. Když postovala své vrásčité břicho poprvé, velmi ji zaskočil názor některých lidí, kteří psali velmi nepěkné komentáře. “Tak tohle je to nejhorší, co jsem kdy v životě viděl,” okomentovali někteří Kyleeno břicho.

Kylee Austinové došlo, že nemístná kritika okolí je hlavním důvodem, proč se některé ženy po porodu neodhalují a stydí se za svůj vzhled. Fitness trenérka se proto rozhodla, že začne na Instagramu ukazovat své tělo po dětech a povzbudí také ostatní maminky k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou. 

Zdroj: Lovewhatmatters.com, Instagram.com/mrskyleeaustin
Autor:
Publikováno: 25. 5. 2022 07:55 Nahlásit obsah