Bizarní trend 2023: Ženy si lepí falešné pupíky, aby si opticky prodloužily nohy

Bizarní trend 2023: Ženy si lepí falešné pupíky, aby si opticky prodloužily nohy Zdroj: Shutterstock

Módní trendy bývají různé. Některé vás osloví, nad některými budete možná nechápavě kroutit hlavou. Bizarně působí také módní hit, který se aktuálně šíří sociálními sítěmi. Ženy si konkrétně nalepují na břicho falešný pupík, aby si opticky prodloužily nohy. Co na tento nápad říkáte?

Ženy zlepšují svůj vzhled nejrůznějšími způsoby. Kromě používání make-upu si prodlužují vlasy a řasy, nechávají si dělat umělé nehty nebo podstupují nejrůznější estetické procedury či plastické operace.

Některé ženy a dívky na sociálních sítích uvedly, že přišly na mnohem rychlejší a levnější způsob zkrášlení. Na břicho si totiž nalepují falešný pupík. Tímto komickým způsobem si totiž chtějí opticky prodloužit nohy. Jakým způsobem postupují?

Na tiktokových videích je vidět, jak si dívky svůj vlastní pupík překryjí sukní nebo kalhotami s vysokým pasem. Až nad tuto část oděvu si pak na břicho dají speciální nálepku imitující pupík.

Zdroj: Shutterstock V čem je podstata tohoto triku, který můžeme právem zařadit k nejbizarnějším módním trendům roku 2023? Když nalepíte “nový pupík” výše, než se ve skutečnosti nalézá, výrazně tímto trikem změníte poměr vrchní a spodní části svého těla. Dosáhnete tak kratšího vršku a delší spodní části těla.

Zatímco některé ženy a dívky trendu falešného pupíku podléhají, jiné jej kritizují. A to proto, že podporuje nereálné standardy krásy. Co na tento módní trend roku 2023 říkáte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj:  Thestar.com, Insider.com, Scmp.com
Autor:
Publikováno: 27. 9. 2023 09:51 Nahlásit obsah