Trendy dámské plavky 2022: Šik budete v jednobarevných bikinách i v plavkách s leopardím vzorem

Trendy dámské plavky 2022: Šik budete v jednobarevných bikinách i v plavkách s leopardím vzorem Zdroj: Shutterstock

Plavková sezona 2022 je aktuálně na svém úplném začátku. Už jste si vybrala nové dámské plavky, nebo se po novém modelu určeném na letošní léto teprve poohlížíte? V druhém případě pro vás máme spoustu inspirace. Přinášíme ochutnávku těch nejžhavějších dámských plavek 2022, které vládnou letošní sezoně.

Jednobarevné dvoudílné plavky a bikiny

Snad největším hitem mezi dámskými plavkami jsou v letošním roce jednobarevné plavky. Zapomeňte však na jednodílné plavky a vsaďte naopak na dvoudílné dámské plavky a bikiny nejrůznějších odstínů.

A pro jakou barvu se rozhodnout? Šik budete například v krémových, vínových, žlutých či mátových plavkách. Rozhodnout se můžete rovněž pro dvoudílné dámské plavky ve světle modrém nebo khaki odstínu.

Červené jednodílné plavky

Pokud se chcete svézt s letošními plavkovými trendy, pořiďte si také červené jednodílné plavky. Tento model nemusí být pouze ve stylu Pobřežní hlídky.

Perfektně vypadají také červené jednodílné plavky s jedním ramínkem, s rovným střihem v dekoltu nebo s výřezem pod prsy.

Jednodílné plavky s vyříznutou částí v pase

Letošní plavkové trendy říkají, že velkým hitem jsou také asymetrické střihy. Právě proto mezi trendy dámské plavky 2022 patří i jednodílné plavky s ramínky i bez nich, které na sebe upozorňují vyříznutou částí v pase.

Těmito trendy dámskými plavkami se ostatně na svém Instagramu nedávno pochlubila také zpěvačka Dua Lipa. Jak se vám tento plavkový trendy líbí?

Dámské plavky s leopardím vzorem

Máte pocit, že jednobarevné plavky nejsou tolik výrazné či veselé? V tom případě vás dostane další trend roku 2022, který lze označit za staronový. Jde konkrétně o dámské plavky s leopardím vzorem.

Leopardí vzor sluší zejména dvoudílným dámským plavkám a bikinám. Velmi šik budete v dalších zvířecích vzorech, které vycházejí z motivu savany a džungle. Krásně tak vypadají i plavky inspirované motivem hadí nebo zebří kůže.

Jednodílné i dvoudílné plavky s páskem nebo stylovým kruhem

Žhavým trendem letošního roku jsou rovněž jednodílné i dvoudílné plavky opatřené páskem. Nutno podotknout, že pásek vypadá úžasně zvlášť na jednodílných dámských plavkách, které povyšuje na novou úroveň.

Trendy dámské plavky 2022 se mohou pochlubit také dalším staronovým doplňkem, kterým je kruhový detail například na podprsence nebo v případě jednodílným plavek v oblasti pasu. I když na vás může působit tak trochu retro, díky němu budou vaše plavky vypadat mnohem stylověji.

Zdroj: Whowhatwear.co.uk, Whowhatwear.co.uk, Harpersbazaar.com
Autor:
Publikováno: 28. 6. 2022 10:23 Nahlásit obsah