Nehtové trendy podzimu 2022: Vsaďte na olivově zelenou nebo tmavě šedou bez příkras

Nehtové trendy podzimu 2022: Vsaďte na olivově zelenou nebo tmavě šedou bez příkras Zdroj: Shutterstock

Potrpíte si na krásné nehty a zároveň milujete módní trendy? V tom případě pro vás máme několik žhavých hitů v oblasti manikúry pro letošní podzim. Které nehtové trendy podzimu 2022 tedy rozhodně stojí za vyzkoušení?

Olivově zelená sluší krátkým i dlouhým nehtům

Zdroj: Shutterstock Máte ráda netypické barvy laků na nehty? Letošní podzim 2022 se nebojte sáhnout po olivově zeleném odstínu. Tato barva vypadá dobře na krátkých i dlouhých nehtech. Rozhodnout se přitom můžete pro manikúru v jednotné olivově zelené barvě. Vašim nehtům bude slušet také doplnění o třpytky nebo jemně kreslené detaily.

Zemité barvy nehtů: Tmavá tělová barva nebo odstíny hnědé

Zdroj: Shutterstock Další nehtový trend podzimu 2022 představují zemité barvy nehtů. In budete zejména v odstínu, který je výrazněji tmavší nežli nude (tělová) barva. Vsadit můžete také na hnědý a tmavě hnědý odstín.

I v tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása. Zemité barvy tedy na nehty nanášejte nejlépe jednotně, bez jakýchkoliv dalších příkras. Jednotlivé odstíny zemitých barev mezi sebou můžete samozřejmě také kombinovat - tzn. na každý nehet jiný odstín.

Tmavě šedý lak na nehty vypadá skvěle v kombinaci s teplým svetrem

Zdroj: Shutterstock Na podzim už výrazněji přituhuje. Ve srovnání s létem se častěji oblékáme do pletených svetrů či svetrových šatů. V kombinaci s tímto pleteným oblečením vypadá skvěle další nehtový trend podzimu 2022. Jde o tmavě šedou barvu laku na nehty, kterou se nebojte oživit také třpytkami nebo kamínky.

Glazované nehty, které mění barvu jako chameleon

Jaký je další nehtový trend podzimu 2022? Tzv. glazované nehty s poloprůhledným třpytivým lakem různých barev, které působí velmi exkluzivně. Tato manikúra vypadá mnohem lépe na světle, protože se leskne a mění se až o dva či tři odstíny. 

Rubínově červené nehty: Klasika, která stále ohromuje

Zdroj: Shutterstock Dlouhé červené nehty rubínového odstínu nikdy nevyjdou z módy. Zvlášť letos na podzim v nich budete zaručeně in. Tuto nestárnoucí barvu laku můžete propůjčit i svým krátkým nehtům. Zapomeňte přitom na jakékoliv třpytky a kamínky a vsaďte na jednoduchost.

Zdroj: Nylon.com, Bustle.com, Harpersbazaar.com
Autor:
Publikováno: 8. 9. 2022 12:28 Nahlásit obsah