Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala

Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala Zdroj: Profimedia

Tragická smrt 40leté mámy a jejího 3letého synka v Krkonoších zasáhla celé Česko. Názor na celou věc má také Eva Burešová, která se o celé tragédii rozepsala na svém Instagramu. Herečka vzkázala lidem, kteří chtějí odejít, aby na onen svět nebrali svoje děti.

Smrt 40leté mámy Jany a jejího 3letého synka Adámka policisté vyšetřují jako vraždu a sebevraždu. Podle dosavadních informací měla žena svého chlapečka uškrtit a následně se oběsit. Její počínání nechápe opravdu nikdo.

“Všimli jste si někdy, jak velkou, hlubokou důvěru v nás děti mají? Věří každému našemu rozhodnutí a kroku. Musí. Nikdo jiný jim nepomůže. Pár dní mi krvácí srdce a říkám si, když už máme potřebu si my dospělí ubližovat navzájem, vynechejme z toho naše děti. Když máme potřebu tento svět opustit, odejděme sami. Neberme je sebou,” vyjádřila se ke krkonošské tragédii Eva Burešová.

Herečku a zpěvačku vražda 3letého chlapečka jeho matkou velmi zasáhla. Eva Burešová napsala, že jí kvůli této tragické události velmi krvácí srdce, a ještě dlouho bude. 

“Ještě chvíli mi bude na srdci těžko. Běžte domů a obejměte své děti. Řeknete jim, že tu jste pro ně a buďte. A když vám bude nejhůř , nebojte se požádat o pomoc, prosím… A my ostatní,... koukejte se kolem sebe, pomoc nabídněte a tu ruku podejte. Ach jo,” dodala se smutkem herečka.

Eva Burešová je milující dvojnásobná máma. Právě proto nedokáže počínání 40leté ženy, která v Krkonoších zabila své malé dítě, rozhodně pochopit. “Pozor, ten příběh ještě není uzavřen a tak bych na nikoho nesvalovala vinu. Mohlo to být celé jinak. Máma mohla být taky ve velmi zoufalé situaci a k takovému činu mohla být dotlačena ze strachu …. Z čehokoliv, “ doplnila svůj názor k celé smutné kauze herečka.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore
Autor:
Publikováno: 4. 1. 2023 09:38 Nahlásit obsah