18měsíční batole zůstalo v rozpáleném autě celou noc, ráno jej našli mrtvé. Rodiče jej ve vozidle zapomněli po návratu z večírku

18měsíční batole zůstalo v rozpáleném autě celou noc, ráno jej našli mrtvé. Rodiče jej ve vozidle zapomněli po návratu z večírku Zdroj: Shutterstock

Případů, kdy nezodpovědný rodič zapomene dítě v rozpáleném autě, bohužel přibývá. Další smutný případ se stal v americké Floridě, kdy rodiče nechali svou 18měsíční holčičku v autě přes celou noc. Ráno už bohužel bylo děťátko mrtvé, zemřelo v důsledku přehřátí organismu.

I tentokrát bohužel přivodili nezodpovědní rodiče smrt dítěte, když jej nechali dlouhé hodiny v rozehřátém autě. Jak celá tragédie proběhla? 

Joel a Jazmine Rondonovi z americké Floridy šli 4. července 2023 na oslavu Dne nezávislosti. Podle vyjádření policie se všichni vrátili zpátky domů ve tři hodiny ráno. Namísto tří dětí však vzali z auta domů pouze dvě děti. Rodiče si přitom mylně mysleli, že do postele uložili všechny tři své potomky.

Zdroj: Shutterstock Druhý den dopoledne kolem jedenácté požádal Joel jedno ze svých starších dětí, aby šlo svého nejmladšího sourozence zkontrolovat do jeho dětského pokojíčku. Postýlka však byla prázdná. Po dlouhých minutách hledání našli nezodpovědní rodiče svou 18měsíční dcerku stále připoutanou v autě k autosedačce. Bohužel už byla bez známek života. 

Šerif floridské policie Grady Judd uvedl, že toto dítě zemřelo v autě strašnou smrtí. Konkrétní příčinou jeho úmrtí byl úpal. Za smrt 18měsíční holčičky mohou dle policie jeho rodiče, kteří byli obvinění z vraždy. Následné testy v jejich tělech mimo jiné odhalily alkohol, marihuanu a pervitin. 

“Mají výčitky svědomí, že jejich dítě je mrtvé. Vyšetřování v tuto chvíli stále pokračuje. Jejich dítě zemřelo v autě kvůli jejich nedbalosti a užívání drog. Budou muset nést odpovědnost za takové hrozné chování,” dodal floridský šerif.

Zdroj: Cbsaustin.com, Cbs12.com

Autor:
Publikováno: 18. 7. 2023 10:11 Nahlásit obsah